sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Gümüş Kadın Zincir Kolye Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Gerdanın zarafetini taçlandıran, sadeliği ve şık çizgiyi bir arada sergileyen Minamis Silver, kadın gümüş zincir kolye modelleri ile tüm kadınların ilgi odağı…


Gümüş küpe, gümüş kolye, gümüş bileklik gibi takılar, kadınların en çok kullandığı aksesuarlardır. Takılar, bazen sade bir kıyafeti daha dikkat çekici kılarken, bazense sade bir tasarımla dinginliği vurgulayan parçalardır. Bu bağlamda özellikle kolyeler, en çok işlev gösteren takılardandır. Kolyeler, genellikle şıklığı sadelikle harmanlanmış seçeneklerle sunulmaktadır. Bu modeller, tarz sahibi ve sadeliği tercih eden kadınlar tarafından en çok beğenilen tasarımlardır. Özellikle sade ve şık duruşu ile bilinen bayan zincir kolye modelleri, tam da bu noktada dikkat çekici bir tarzı simgelemektedir.


Büyük, küçük ve orta boy olarak sunulan bayan zincir modelleri ile dikkat çekici ve zarif seçenekleri sunan Minamis Silver, gerdan zarafetinizi, tarzınızla taçlandırmaktadır. Minamis, zincir kolye seçenekleri, kalın zincirli gümüş kolye ya da ince zincirli gümüş kolye gibi kalınlıklarına göre de tercih edebileceğiniz seçeneklerden oluşmaktadır.

Neden Zincir Kolye Tercih Edilir?

Zincir kolye kadın kullanıcıların en çok tercih ettiği, hem şıklığı hem sadeliği ile bir arada sunan özel tasarımlardır. İsterseniz günlük yaşam alanlarınızda, isterseniz özel kılınan zamanlarda, mükemmel bir kıyafet tamamlayıcılardır. Özel ya da gündelik olarak iki farklı ortama da hitap edebilen kadın zincir kolye, kıyafetinize sade bir hareketlilik katar. Bu sebeple kadınlar arasında oldukça sık tercih edilen takı koleksiyonlarındandır.

Zincir Kolye Gümüş mü Altın Olarak mı Tercih Edilmeli?

Zincir kolye tercih ederken, kimi zaman, altın mı yoksa gümüş mü olması gerektiği konusunda ikilemde kalınmaktadır. Her iki seçenek de kadınların, zevkle kullandıkları seçenekler olmakla beraber, kişisel zevkler, ekonomik boyutlar gibi faktörler seçimlerde belirleyici bir rol üstlenmektedir. Gümüşün gold rengi ise hem altını andıran hem gümüş kalitesini sunan seçeneklerdendir. Bu sebepler göz önüne alındığında bayan zincir kolye tercih ederken, Minamis Silver’ın gold, rose bayan gümüş zincir kategorisinde yer alan seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Gümüş Zincir Kolye Kararır mı?

Erkek ya da kadın fark etmeksizin, sıklıkla tercih edilen zincir kolyeleri alırken, belki de en çok kaygı duyulan konulardan biri, alınan zincir kolyelerin kararıp kararmayacağıdır. Bilinen bir gerçektir ki dikkatli kullanılmadığı takdirde, gümüş alaşımlı tüm aksesuarlarda kararma olabilir. Parfüm, tuzlu su, krem, alkol ya da kimyasal içerikli temizlik maddeleri ile temas ettiğinde, gümüş aksesuarlarınız kararma yapacaktır. Ancak bu maddelerden uzak tuttuğunuz surette, gümüş takılarınız ya da aksesuarlarınız, uzun sure orijinal rengini muhafaza edebilir.

Gümüş Zincir Kolyeleri Parlatmak İçin Neler Yapılabilir?

Farklı kimyasal içerikli ürünlerle ya da tuzlu su, krem, parfüm gibi maddelerle temas ettiğinde kararması kaçınılmaz olan gümüş zincir kadın kolyeleri, tekrar orijinal rengine kavuşturmanın pek çok yöntemi mevcuttur. En sık tercih edilen yöntemlerden biri, 2 yemek kaşığı limon suyu, bir yemek kaşığı tuz ve bir miktar suyun bir araya getirilmesi ile oluşan karışımdır. Kararmış olan zincir kolyenizi, yaklaşık olarak yarım saat bu suda bekletmeli ve daha sonra duru suda durulamalısınız. Bu işlem sonucunda kararmış olan gümüş takılarınız, tekrar orijinal haline kavuşacaktır. Sirkeli su ve karbonat karışımı da gümüş kolyelerinizi ya da gümüş pek çok eşyanızı parlatmanıza yardımcı olacak bir diğer yöntemdir.

Tercih Edilen Zincir Kolye Boyutu Nasıl Olmalıdır?

Gümüş kolye zinciri, kadın kullanıcıların özenle seçtiği takılardan biridir. Kadınlar zincir boyutunu seçerken gerdan yapılarını dikkate alarak tercihte bulunmalıdır. Boynunuzun kısa ya da uzun oluşu, zincir kolye boyutunda tercihlerinizi belirleyici bir rol üstlenmektedir. Zarif, ince bir boyun için küçük, tasma ya da kısa zincir kolyeler ideal bir seçim oluştururken, geniş ve kısa boyun yapısına sahip kadınların, biraz daha uzun bir zincir boyutu tercih etmesi gerekmektedir. Sonuç olarak, bittiği noktaya vurgu yapma özelliği olan kolyeler, tercih edilen boyutu ile gerdanınızda daha zarif ve daha şık bir görünüm elde etmenize yardımı olacaktır.

Minamis Silver Zincir Kolye Modelleri Nelerdir?

Farklı tarzlara hitap edebilen, birbirinden zarif pek çok gümüş takı koleksiyonlarına ulaşabileceğiniz Minamis Silver, 925 ayar zincir kadın kolye seçenekleri ile sizlere özel bir kapı aralıyor. Zarafeti ve sadeliği ile dikkat çeken kadın zincir kolye seçenekleri arasında, tüm tercihlerinizde, büyük, küçük ve orta boy olarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Küp gümüş zincir kolye, figaro gümüş zincir kolye, doç zincir gümüş kolye gibi daha pek çok modeli boyun zarafetiniz ve tarzınızla tercih edebilirsiniz.


Bu koleksiyon içerisinde, boyun ölçünüze, gerdan genişliğinize göre, dilediğiniz ölçüde tercih yapabilirsiniz. Minamis, zincir kolye koleksiyonunda, 40 cm ile 60 cm uzunluğu arasında seçenekler sunmaktadır. Ayrıca zincirin modeline göre farklı genişliklerde tercih edebileceğiniz kolyeleriniz, zarif boyunlarınızdaki görseli olumlu yönde etkileyecektir. İnce zincir kolye kadın kullanıcılar arasında mutlaka tercih edilen seçeneklerdendir. Özellikle uzun ve ince boyunlu hanımefendilerin tercihleri arasında yer almaktadır. İnce doç bayan zincir, ince küp bayan zincir, çift gurmet ince zinicir gibi pek çok seçeneği, Minamis Silver’ın kadın gümüş zincir koleksiyonu arasından güvenle temin edebilirsiniz.

Minamis Silver Zincir Kolye Fiyatları Uygun mudur?

Gümüş bayan kolye zinciri fiyatları, uzun seneler boyunca, zevkle kullanabileceğiniz, zarif zincir kolyeleriniz fiyat olarak da oldukça uygun bir çizgide sunulmaktadır. Minamis Silver’ın, bu özel ve zarif koleksiyonunda yer alan kolyeleri,  en az tasarımları kadar tercih edilir değerdedir. Siz de tarzınıza, kıyafetinize ve zevkinize uygun gümüş zincir kolye seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Minamis Silver’ın, bayan zincir kolye modelleri ile tarzınıza hitap eden, şıklığınızı ve zarafetinizi sadelikle belirleyen seçenekleri, uygun fiyatlarla elde etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.