sadsad x
asdasd
popup.jpeg (38 KB)
 

Gümüş Zincir Halhal Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kadınların keyifle taktıkları, ayak bileklerinin zarafetini daha belirgin kılan, gümüş zincir halhal modelleri ile Minamis Silver, sade ve şık kadınların adresi… Kadınların özellikle yaz aylarında kullandığı bir takı olan halhal nedir, ne zamandan beri kadınların hayatına dâhil olmuştur ve hangi bileğe takmak daha doğru olacaktır?

Halhalın Kelime Olarak Anlamı Nedir?

Halhal, esasen Arapça kökenli bir sözcüktür. Arapça, “Şangur şungur etmek” fiilinden türetilen bu sözcük Türkçe’de, “Ayak bileziği” anlamına gelmektedir. Kadınların ayak bileklerine taktığı, ayak bileziği anlamını taşıyan bu sözcük, kadınların en çok tercih ettiği, takı aksesuarını karşılamaktadır.

Halhal Ne Zamandan Beri Kullanılmaktadır?

Yüzyıllardır kadınların zevkli tercihi olan halhallar, tarih öncesi dönemlerden beri kullanılan, özel aksesuarlardır. Kullanımı oldukça eski bir zamana yaslanan halhal, çoğunlukla Mısır ve Hindistan’da, yaygın olarak kullanılmaktadır. Anadolu’da ise halhala daha çok, Günaydoğu Anadolu bölgesinde rastlanmaktadır. Günümüzde ise artık neredeyse hemen her yerde ve pek çok kadının tercihi olarak, takı koleksiyonları arasında yer almaktadır. Halhallar, zarif duruşu ile mükemmel aksesuarlardır.

Halhal Neden Takılır?

Çok eski dönemlerden beri kullanılan halhal, şimdilerde her ne kadar aksesuar olarak kullanılsa da eski zamanlarda esas kullanım amacı sağlıklı bir vücuda sahip olmaktı. Üreme sisteminin sağlıklı olması, mide ve ayakların sağlıklı bir yapıya sahip olması için eski dönemlerde pek çok kadın halhal kullanırdı. Ancak zamanla halhallar, sağlık için kullanılmaktan ve belli bir bölgeye ait olmaktan çok, bir aksesuar olarak tercih edilmeye başlamış, farklı pek çok malzeme ile çeşitlendirilmiştir.

Halhal Çeşitleri Nelerdir?

Halhal modellerinde pek çok tasarımla karşılaşmak mümkündür. Daha spor, daha klasik pek çok tasarım ile karşılaşılmaktadır. Boncuklarla ya da kristallerle zenginleştirilmiş, belli objelerle tasarlanmış olan seçenekler olduğu gibi daha sade ve zarif tasarımları da mevcuttur. Genellikle şık bir görünüme sahip, sadelikten yana olan kadınların tercihi ise zincirin sadeliği ve şıklığı ile tasarlanmış modelleridir. Ayak bileğinin zarafetini belirginleştiren, bileğin açık kaldığı kıyafetlerde, harika tamamlayıcılar olarak kullanılan bu aksesuarlarda, özellikle gümüş yapımını tercih eden Minamis, ayak bileklerinizde zarif bir duruş elde edeceğiniz zincir halhal seçeneklerini sizlerle buluşturmaktadır. Minamis Silver, ince ya da kalın zincir halhal seçenekleri ile sizlere zarif tercih olanağı sunmaktadır.

Halhalı Hangi Bileğe Takmak Gerekir?

Hal hal yüzyıllardır, kadınların kullanmaktan vazgeçmediği, zevkle kullandıkları takılardandır. Altın ya da gümüş fark etmeksizin, zarif ve dikkat çekici bir niteliğe sahiptir. Her iki bilekte de kullanılıyor olsa da halhal aksesuarlarınızı sol ayak bileğiniz üzerinde kullanmanız daha doğru olacaktır. Halhal genellikle sol ayak bileğine takılmalıdır.

Minamis Silver’ın Gümüş Zincir Halhal Modelleri Nelerdir?

Minamis Silver, gümüş zincir halhal modelleri ile zarafeti ve şıklığı, aynı çizgi üzerinde sunmaktadır. Çeşitliliği zengin bir koleksiyon sunan Minamis halhal modelleri ile bileğinizi daha zarif kılarak  kıyafetlerinizi harika aksesuarlarla tamamlama fırsatını yakalamaktasınız. Ataç zincir, forse, gurmet, doç ya da Singapur zincir ile tasarlanmış, birbirinden zarif halhal zincir seçeneklerini Minamis Silver kalitesi ile keyifle kullanabilirsiniz. Minamis Silver zincir halhalları içerisinde, 925 ayar olarak üretilen gümüş astar zincir halhal, forse zincir halhal, Singapur zincir halhal gurmet zincir halhal modelleri gibi pek çok seçeneğe, kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Minamis Gümüş Zincir Halhallar Kaç Ayar Gümüşle Üretilmektedir?

Zincir halhal tasarımlarında, 925 ayar gümüş kullanan Minamis, modele uygun ağırlıklarla farklı tasarımlar sunmaktadır. Uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile zarif tasarımları sizlere sunan Minamis Silver,  gümüşü tercih eden kadınlar için en çok tercih edilen isimlerdendir. Bileklikler, yüzük modelleri ve kolyeler gibi pek çok takıda olduğu gibi halhal kategorisindeki geniş yelpazesi ile de tüm kadınların gözdesidir. Birbirinden şık ve zarif, gümüş zincir halhal seçenekleri için siz de vakit kaybetmeden Minamis Silver’ı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.