sadsad x
asdasd
popup.jpeg (38 KB)
 

Taşlı Gümüş Kolye Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 67 ürün görüntüleniyor.

Kolyeler, hem özel günlerde hem de günlük hayatta tercih edilen, birçok kadının boynundan çıkarmadığı, popüler takı çeşitlerinden biridir. En sık kullanılan modeli ince bir zincir ve figürden oluşur. Bu figürler ruh halinize, beğenilerinize ve giyeceğiniz kıyafete göre değişiklik gösterebilir.

Minamis Silver olarak sizlere hem özel günlerde hem de günlük hayatta takmaktan keyif alacağınız gümüş kolyeleri, bu sefer taşlı şekilde sunuyoruz. Taşlar ve 925 ayar gümüşün kusursuz bir şekilde bir araya geldiği kolyelerimize gelin yakın bakalım.

Figürlü Taşlı Kolye Modelleri

Zincir kolyelerde küçük bir figür sıklıkla tercih edilen, sevilen bir detaydır. Bizim de sıklıkla tercih ettiğimiz figürleri bu sefer sizlere zarif taşlarla bezeli şekilde sunuyoruz. Melek kanadı, papatya, kar tanesi, çilek,kelebek gibi sevilen figürlere yer verdiğimiz taşlı kolye modellerimize yakından bakmanızı taviye ediyoruz.

Baget Kesim Taşlı Kolye Modelleri

Yüzüklerde sık sık gördüğümüz baget kesimler, artık kolyelerde de sevilen ve tercih edilen figürler haline geldi. Zerafetiyle herkese çok yakışan, hem sade hem şık olması sebebiyle günlük hayatta da özel davetlerde de kullanabileceğiniz baget kesim taşlı kolyeler, en güzel modelleriyle sizleri bekliyor.

İncili Gümüş Kolye Modelleri

Taş deyince aklımıza renkli taşlar ya da zirkon taşlar gelse de inciyi de takılarda kullanılan taşlar olarak değerlendirebiliriz. İncili kolyeler, modası asla geçmeyecek zamansız parçalardır. İnci ve gümüşün bir araya gelerek oluşturduğu muhtemeşem kolyelere muhakkak göz atmanızı öneriyoruz.

Zirkon Taşlı Kolye Modelleri

Elmasın kardeşi olarak bilinen zirkon taşıyla gümüş takılarımızı süslemeyi çok seviyoruz! En az pırlanta kadar parlak ve şık duran zirkonu, kolye modellerimizde bolca kullandık ve sizler için hem minimal hem de gösterişli kolye modelleri yarattık. Doğada farklı renklerde bulunsa da takı sektöründe en sık kullanılan zirkon, şeffaf olandır. Biz de 925 ayar gümüş kolyelerimizi şeffaf renkli zirkon taşlarla süslemeye karar verdik.


Minamis Silver'da herkesin zevkine göre bir taşlı gümüş kolye bulmak mümkün. Yukarıda vahsettiğimiz çeşitlerin modellerini ve çok daha fazlasını görmek için taşlı kolyeler kategorimizi incelemeyi unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.