sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Gümüş Su Yolu Bileklik Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Minamis Silver, zarafeti ile yıllara meydan okuyan, her dönem zevkle tercih edilen su yolu tasarımını, pek çok takı ile bütünleşerek, hanımların beğenisine sunmaktadır. Özellikle su yolu zarafetini, kolyeler, bileklikler gibi takılarla bütünleştiren, dikkat çekici tasarımlar oluşturmaktadır. Bu takılar, kadınların en çok tercih ettiği tasarımlardandır. Kadınların zarafetini daha belirgin kılan su yolu kolyeler, su yolu bilezikler, künyelerse zarif bileklerin ve gerdanların en özel tamamlayıcısı olarak sıklıkla tercih edilmektedir.


Her bir baget üzerinde zirkon taşın göz alıcı şıklığını sergileyen, birbirinden şık, 925 ayar gümüş su yolu bileklik koleksiyonu ile Minamis Silver, aradığınızdan fazlasını ve en güzel bileklik modellerini, sizlere sunmaktadır. Minamis Silver’ın, şık, zarif ve göz alıcı güzellikteki su yolu bileklik modelleri ile siz de zarif bileklerinize özel bir dokunuş belirleyebilirsiniz. En özel anları bu zarif bilekliklerle taçlandırarak anınızı daha özel kılabilirsiniz.

Gümüş Su Yolu Bileklik Nedir ve Neden Tercih Edilir?

Su yolu bilezik ya da künyeler, bir kadına sunulabilecek en zarif ve istisnasız beğenilebilecek en zarif tasarımlardandır. Su yolu bileklik, ya da bilezik olarak da anılan su yolu künye, birbiri ardına dizili, suyun berrak ve düz bir çizgiyle akışını ifade eden tasarımlardır. Bu tasarımlar, şık ve göz alıcı taşlarla taçlandırılarak özel bir estetiği sunmaktadır. Bu zarif bileklikler, göz kamaştıran parlaklığı ile dikkat çekici niteliktedir. Ayrıca en özel anlamı ile sonsuzluğu simgeleyen su yolu bileklik tasarımları, verdiği mesaj ile oldukça özel bir armağan niteliği kazanmaktadır. Hayatınızdaki kadına özel olduğu mesajını vermek, sonsuz beraberliği sunmak istiyorsanız en ideal armağanlardan biri su yolu bileklikler ya da kolyeler olmalıdır. Doğum günleri, özel günler gibi ruha en çok dokunan zamanların, en özel tercihlerinden olan su yolu künye takılar, şık ve zarifliği ile göz alıcı niteliktedir. Bu sebeple en çok tercih edilen tasarımlardan biridir.

Bileklik Hangi Kola Takılmalıdır?

Bileklikler ya da saatler için belli bir kol belirlemek çok da doğru olmayacaktır. Rahat hissettiğiniz yöne göre, hangi bileğiniz üzerinde kullanacağınıza özgün bir karar verebilirsiniz. Sonuç olarak sağ ya da sol bileğiniz olsun hiç fark etmez, altın ya da gümüş su yolu bileklik tercihleriniz, bileğinizi her zaman şık ve zarif göstermek için yeterli olacaktır. Ancak belirtmek gerekir ki bileklikler için genellikle tercih edilen bilek sağ bilek olarak bilinmektedir. Bunun sebebi ise sol bilekte genellikle saat kullanılıyor olmasıdır. Minamis Silver’in, 925 ayar bayan su yolu bileklik kategorisinde yer alan seçenekler, hangi bilek üzerinde kullanırsanız kulanız, bileğinizi zarif ve dikkat çekici kılacaktır.

Minamis Silver Su Yolu Bileklik Seçenekleri Nelerdir?

Bayan su yolu bileklik kategorisinde yer alan suyolu bileklik koleksiyonu içerisinde, belki de en dikkat çekici seçeneklerden biri, yıldız taşlı 925 ayar su yolu bileklik modelidir. Bu modelde materyal rengi rose olarak belirlenmiştir, ağırlığı ise 4,40 gramdır. Ayrıca uzunluk için opsiyonlu 18+5 cm, ideal boyut olarak sunulmuştur. Bunun yanında, yuvarlak zirkon taşlı bileklik modeli de alışılmışın dışında tasarımı ile hem şık hem sempatik bir tarzı yansıtmaktadır. Silver renginin çekiciliği ile balıksırtı estetiği ile birleşen, zirkon taşla kaplı balıksırtı su yolu bileklik seçeneği de oldukça özel tasarımlardan biridir. Ayrıca bu tasarımın gold ve rose renkleri ile çeşitlendirilmiş seçenekleri de mevcuttur. Gold rengin kullanıldığı, zirkon büyük orta taş su yolu bileklik de yine hem zarifliği hem de şıklığı ile göz doldurucu bir niteliktedir. Zirkon sıralı taşlı, ince su yolu bileklik modeli, gold rengiyle ve köşe taşlı tasarımı ile zirkon köşe taşlı balıksırtı su yolu bileklik modeli, tercih ettiğiniz için memnun kalacağınız; estetik görünümü ile beğeni toplayan seçeneklerdendir.

Su Yolu Bileklik Fiyatları Neye Göre Belirlenmektedir?

Su yolu bileklik fıyatları, tıpkı altında olduğu gibi, gümüşün ayarı ve gramının ağırlığına göre belirlenmektedir. Minamis Silver, birbirinden zarif ve farklı tasarımları sunduğu su yolu bileklik modellerini, 925 ayar olarak ve modelin belirlediği ağırlığı baz alarak tasarlamakta ve bu tasarımları oldukça cazip fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile satışa sunmaktadır. Siz de zarif bileklerinizi, zarif dokunuşlarla taçlandırmak istiyorsanız, Minamis Silver’ın, su yolu bileklik koleksiyonunu sevdikleriniz ya da kendiniz için inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.