sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Gümüş Tektaş Yüzük Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 8 das Produkt wird angezeigt.

Aşkın ve sadakatin sembolü tek taş yüzükler, gümüşün şıklığı ve titiz çalışmaların birleşimiyle harika tasarımlar olarak Minamis Silver çatısı altında sizleri bekliyor.

Tektaş Yüzük Neden Tercih Edilir?

Tektaş yüzükler, evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı kabul edilen, yegâne takılardandır. Evlilik kararı ile uzun bir yola başlangıç yapan erkeklerin, kadınlarla birbirlerine verdikleri sadakat sözünün nişanesidir tek taş yüzükler. Bu sebeple çok fazla tercih edilen takılardandır. Ancak değişen zamanla birlikte tektaş yüzüklerin kullanımı sadece evlilik teklifleri ya da sözü ile sınırlı kalmamaya başlamıştır. Tektaş yüzükler, artık sadece evlilik tekliflerinde değil, günlük yaşamda da her kadın tarafından tercih edilen bir aksesuar, mükemmel bir kıyafet ve tarz tamamlayıcısı olmaya başlamıştır. Minamis Silver’da yer alan tektaş yüzük seçeneklerini, hem günlük hem özel anlar için tercih edebilirsiniz.

Gümüş TekTaş Yüzükler Kaç Gram Olur?

Gündelik yaşam sırasında da çok sık tercih edilen gümüş tektaş yüzükler de tıpkı altın yüzükler gibi ayar ve grama tabii olarak üretimi yapılan, bu gram ve ayar ile fiyatlandırılan ürünlerdir. Gümüş tektaş yüzükler, ağırlığına göre, 2,5 ve 4gr ağırlığında takılar olarak tasarlanmaktadırlar.

Gümüş Tektaş Yüzükler Kaç Ayar Olmalı?

Minamis Silver’da yer alan tektaş yüzük seçenekleri, 925 ayar olarak alıcıları ile buluşmaktadır. Ancak gümüş yüzükler genel olarak 800, 900 ve 925 ayar olarak üretilmektedir. 925 ayar gümüş yüzük, içerik olarak, 925 gram saf gümüş, 75 gram bakır kullanılıyor anlamına gelmektedir. Dayısıyla bu bilgi ışığında siz de aldığınız takıların gümüş yoğunluğuna bakarak tercihinizi yapabilirsiniz. Minamis Silver’da yer alan gümüş tek taş yüzüklerde ise 925 ayar saf gümüş olarak üretim yapılmaktadır.

Minamis Silver Tektaş Gümüş Yüzük Modelleri Nelerdir?

Minamis Silver; baget yüzükler, beştaş yüzükler, hallow bileklikler, taşlı halhallar ve minimal kolyeler gibi tektaş yüzüklerde de kategorideki ürün çeşitlerine göre tercihlerde bulunabileceğiniz, tarzınıza uygun seçenekleri tercih edebilirisiniz. Tektaş yüzük seçenekleri arasında yer alan, kalp desenli gümüş tek taş yüzük seçeneği, zarifliği ve şıklığı yansıtan oldukça dikkat çekici bir tasarım olarak beğenileri toplamaktadır. Bu ürün 2,07 gram ve 925 ayar olarak satışa sunulmaktadır. Silver renk ile tasarlanan bu ürün 6 ila 1 ölçüleri arasında olarak her boyda yapılabilmektedir.


Yine Minamis Silver tektaş yüzük modelleri içerisinde yer alan, tektaş ibrik modeli, şıklığı ile göz kamaştıran bir seçenek olarak beğenileri üzerinde toplamaktadır. Siz de en şık kıyafetlerinizin tamamlayıcısı, kıyafetlerinize ve bedeninize hareketlilik kazandıracak tektaş yüzükleri Minamis Silver kalitesi ve zarafeti ile bir an evvel edinmelisiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.