sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Sallantılı Gümüş Küpe Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 18 das Produkt wird angezeigt.

Takılar, kombinlerin tamamlayıcı parçalarıdır ve şık bir görünüm için kombine uygun takı seçmek çok önemlidir. Stil sahibi görünmek istiyorsanız, sade ve şık görüntüleri ile giyilen kıyafetlere yakışan sallantılı küpe seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Abartıya kaçılmadığı müddetçe sallantılı küpelerle göz alıcı bir güzelliğe kavuşabilirsiniz. Sallantılı küpeleri tarz olarak farklı ürünlerle kombinlerseniz, ortaya farklı ve güzel bir görüntü çıkacaktır. Sallantılı küpeleri günlük hayatta, özel günlerde ve iş yaşamında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ne kadar zevkli olduğunuzu sade ama hareketli bir küpe seçerek ve bu küpeyi kombinize yakıştırarak herkese gösterebilirsiniz. Sade ve zarif görünümden hoşlanan kadınların tercih edeceği küpe modellerinden biri sallantılı küpelerdir.


Dönem dönem moda değiştiği için ön plana çıkan kıyafetler ve aksesuarlar da değişebilir. Ancak değişen modanın içerisinde değişmeyen tek şey sallantılı küpe modellerinin yeridir. Tarz olarak modaya uyum sağlar ancak hiçbir zaman kadınlar sallantılı küpelerden vazgeçmeyi düşünmezler.


Sallantılı küpeler, sokak stilinden hoşlananların tercih ettiği küpe modellerinin başında gelmektedir. Günlük kombinlerinizdeki rahat ve estetik duruşu sallantılı küpe modelleri ile tamamlayabilirsiniz. Sokak modasında genellikle saçını at kuyruğu veya dağınık topuz yapan kadınlar tarafından tercih edilir. Bunun nedeni sallanan küpe seçeneklerinin kendini bu saç modelleri ile daha güzel göstermesidir. Sallanan küpe modelleri kombinlerken abartılı kıyafetler seçilebilir belki ama bu küpeler basic tişörtlerle de çok yakışmaktadır. Risksiz, ancak trendide yakaladığınız harika bir kombine bu şekilde imza atabilirsiniz. Sallantılı küpeler düz renk ve desenli elbiselere de çok yakışan modellerdir. Gümüş sallantılı küpe modelleri kadınların boyunlarını ince ve zarif göstermektedir. Bu nedenle ister klasik ister gündelik giyimle kombinlediğiniz sallantılı küpeler sayesinde her daim şık görüneceksiniz.


Taşlı sallantılı küpe ise modelleri daha çok abiye ve klasik giyim kombinlerinde kullanılmaktadır. Güzel bir görünüm elde etmek istiyorsanız sadece küpe ile değil, saç, makyaj, kıyafet ve aksesuar bütünlüğünü yakalamanız gerekmektedir.

Sallantılı Küpe Özellikleri Nelerdir?

Sallantılı küpeler, şık ve gösterişli görünümleri ile özel günlerde ve organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen küpe modelleridir. Saç modelleri ve giyilen kıyafetlerin yakası ile uyumlu bir şekilde takıldığı zaman zarif bir duruş ortaya çıkmaktadır. Minamis Silver’dan alacağınız kaliteli gümüş sallanan küpe modelleri kolay kolaay kararmaz. Işıltınızı yansıtmak istediğiniz her rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Küpe Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Küpe tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır. Öncelikle kullanmak istediğiniz küpenin yüz hatlarınızla uyumlu olup olmadığını ayırt etmelisiniz. Bunun yanında hangi tarzdan hoşlandığınızı bilmelisiniz. Çağdaş, modern, otantik ve klasik… Almak istediğiniz küpe de hangi değerli taş veya materyal bulunması sizi mutlu eder. Aksesuar kullanımda en önemli şeylerden biri diğer takı seçenekleri ile uyumlu bir tarz ve görünümde olmasıdır. Yaşam tarzı, kıyafet stili, yaş, yüz şekli gibi etkenlere dikkat ederek seçtiğiniz her aksesuar size kendinizi çok değerli hissettirecek.

Yüz Şekline Göre Kolye Nasıl Seçilir?

Günümüzde pahalı takı ve aksesuarlar yerini tasarım aksesuar seçeneklerine bırakmıştır. Durum böyle olunca büyük markalarda koleksiyonlarında pahalı parçalara değil daha renkli, daha desenli ve cıvıl cıvıl küpelere bırakmıştır. Bu sayede kadınlar uygun fiyatlara çelit çeşit takılar takabilmektedir. Güzel giyinmek tek başına şık olmak için yetmez. Güzel kıyafetleri, bakımlı olmayı aksesuarlarla tamamlamanız gerekmektedir. Yüz tipine göre küpe seçeneklerine geçmeden önce kaç yüz şekli var onları incelemek gerekiyor. Yüz şekilleri yuvarlak, oval, üçgen ve kare şeklindedir.


Oval yüz şekline göre küpe modelleri;


Oval yüz hatlarına sahip kadınlar genel olarak tüm küpe tarzlarını takabilirler. İster uzun ister kısa, ister kalın ister ince… Bu durumun küçük bir istisnası var, kısa boyluysanız sallantılı ve büyük küpe modellerinden uzak durmalısınız. Oval yüz tipine sahip kadınların tercih edebilcekleri küpe modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Yuvarlak Şekili Karga Küpe
 • Zirkon Taşlı Sallantılı Küpe
 • Sallantılı Gümüş Küpe
 • Sallantılı Halka Küpe
 • Büyük Halka Zincirli Sallantılı Küpe Modeli
 • Geometrik Halka Akrilik Küpe Modeli


Üçgen yüz şekline göre küpe modelleri;


Üçgen yüz hatlarına sahip olan kadınlar küpe tercihlerini yuvarlak, kısa ve klipsli modellerden tercih etmektedir. Yüz şekline göre küpe tercih edilirken önemli nokta yüzü dengelemektir.

 • Zirkon Taşlı Sallantılı Küpe
 • Uzun İnce Çubuk Küpe Modeli
 • Uzun Küpe Modeli
 • Renkli Sallantılı Püsküllü Küpe Modeli
 • Küçük İnci Halka Küpe


Yuvarlak yüz şekline göre küpe modelleri;


Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan kadınların hiç tercih etmemesi gereken küpelerin başında halka küpe modelleri gelmektedir. Tercih edilebilecek modeller köşeleri net olan kare küpe, dikdörtgen küpe, üçgen küpe gibi modellerdir.

 • Taşlı Sallanan Küpe Modeli
 • Uzun Sallantılı Küpe Modeli
 • Zirkon Taşlı Küpe Modeli
 • Püsküllü Küpe Modeli


Kare yüz şekline göre küpe modelleri;


Halka küpeler, kare yüz hatlarına sahip olan kadınlara en çok yakışan küpe seçenekleridir. Gümüş sallantılı küpe modelleri de kare hatlara sahip kadınlar tarafından tercih edilebilir ancak bunun püf noktası küpenin boyunun çene hizasını geçmemesidir. Yuvarlak hatlı, top şeklinde küpeler kare yüz hatlı kadınlara çok yakışmaktadır.

 • Yarım Ay Halka Küpe
 • Uzun Sallantılı Püsküllü Küpe
 • Yarım Çember Desenli Küpe
 • Taşlı Büyük Küpe
 • Orta Boy Taşlı Halka Küpe
 • Sallantılı Deniz Kabuğu İnci Küpe
 • İncili Top Küpe
 • Büyük Halka Yıldız Küpe
 • Gümüş Büyük Halka Küpe
 • Akrilik Halka Küpe
 • Altın Midi Halka Küpe

Minamis Silver’da Bulunan Sallantılı Küpe Modelleri Nelerdir?

Yüz hattınıza en çok uyan birbirinden güzel ve kaliteli sallantılı küpe modellerini Minamis Silver’da inceleyebilirsiniz. Bu ürünleri şu şekilde sıralayabilirsiniz;

 • Zircon Taş Çiçek Bayan Gümüş Küpe: Çiçek modeli aksesuar seçeneklerine en çok yakışan modellerden biridir. Zirkon taşlı aksesuarlar kadınların sıklıkla tercih ettikleri modellerdendir.
 • Tek Taş ve Sallantı Figürlü Halka Bayan Gümüş Küpe: Rose renk seçeneğine sahip olan bu küpe halka üzerinde yer alan taş ve birbirinden güzel figürlerle kadınların en beğendiği küpe seçeneklerindendir.
 • Oval Kesim Beyaz Taşlı Sallantılı Bayan Gümüş Kolye: Özel günlerde takılacak şıklıktaki bu güzel küpe seçeneğini dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Gümüş Sallantılı Rose İkili Bayan Gümüş Küpe: Sallantılı küpe denildiği zaman akla gelen ilk modellerden biri olan bu küpe seçeneğini ister özel günlerde isterseniz de günlük giyimde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 • Baget ve Sallantı Figürlü Taşlı Bayan Küpe: Baget yüzüklerde olduğu gibi küpelerde de çok sevilen modellerden biri olan baget küpe, şık kombinlerinizin bir numaralı tercihi olacak.
 • Yonca Sallantılı Gümüş Küpe: Yonca figüründen hoşlananların çok beğeneceği bu küpeyi uygun fiyatlarla Minamis Silvers’tan satın alabilirsiniz.

En Güzel Sallantılı Küpeler Minamis Silver’da!

Dikkat çeken sallantılı küpe seçenekleri arasında siyah sallantılı küpe modelleri yer almaktadır. Gümüş sallantılı küpe fiyatları araştırmaya karar verdiyseniz en uygun fiyatlı ve kaliteli modelleri Minamis Silver’da bulabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.