sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Gümüş Halka Küpe Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 32 products are displayed.

Asla eskimeyen, kadınların vazgeçilmez tarzı halka küpe modelleri, Minamis Silver’ın birbirinden özel tasarımları ile en özel ve en çok tercih edilen küpe koleksiyonları olarak var olmayı sürdürüyor.

Kadınların Vazgeçilmezi: Gümüş Halka Küpeler

Küpeler, belki de insanlık tarihinin en eski takılarından biridir. Yapılan pek çok arkeolojik kazılar sonucunda, eski çağlarda yaşamış insan kalıntılarının kulak memelerinde milimetrik delikler saptanmış ve bu sayede küpe taktıkları belirlenmiştir. Tarihi, kadim bir zamana dayanan küpeler, zaman ilerledikçe daha çok kullanılan, özellikle kadınlar için vazgeçilmez, tarz tamamlayıcıları arasındaki yerini almıştır.


Küpeler içerisinde, hemen hemen her kadının takı kutusunda yer alan küpe, halka küpelerdir. Halka küpeler, hem günlük hem özel kıyafetler ile oldukça mükemmel tamamlayıcılardır. İster spor ister şık tarzı, halka küpeleri, vazgeçilmez küpe seçenekleri arasında en özel yere taşıyor. Minamis Silver gümüş halka küpe modelleri, aradığınız kriterleri karşılayan, şık ve narin çizgileri ile halka küpe tutkunu tüm kadınları, bu özel koleksiyonu ile karşılıyor. Siz de vakit kaybetmeden kategorideki ürün çeşitlerine göre değerlendirebileceğiniz seçenekler için Minamis Silver’ı ziyaret etmelisiniz.

Neden Halka Küpe?

Halka küpe, spor ve günlük kullanıma en uygun küpe seçeneklerindendir. Kullanılan malzemeyle hem spor hem şık olabilen halka küpe tasarımları, her kıyafete ve tarza hitap edişi sebebiyle en çok tercih edilen küpe seçeneklerinin başında gelir. Her kıyafet üzerinde farklı büyüklükte, farklı kalınlık ya da incelikte tasarlanan kalın halka küpe ya da ince halka küpe tercih edilebilir. Kimi kıyafetler üzerinde hacmiyle ve büyüklüğü ile büyük halka küpe tercih edilirken, daha zarif kıyafetler üzerinde tamamlayıcı olarak küçük halka küpe tercih edilmektedir.


Farklı kıyafetler üzerinde, farklı şekillerle modellenmiş halka küpeler kategorisinde tercih edebileceğiniz en doğru adres, birbirinden özel kadın halka küpe seçeneklerinin sunulduğu Minamis Silver’dır. Minamis Silver, tarzını arayan tüm kadınlar için birbirinden özel gümüş halka küpe modelleri ile kullanıcılarına geniş bir yelpaze sunuyor.

Halka Küpe Hangi Malzemeler Kullanılarak Üretilir?

Küpeler, pek çok malzeme kullanılarak üretilen takılardır. Plastik, metal, ahşap, kemik, boncuk gibi pek çok malzeme kullanılarak üretilen küpeler, bu malzemelerin dışında, altın ve gümüş gibi değerli madenlerle de tasarlanmaktadır. Daha değerli madenlerle tasarlanan küpeler ise kadınların en çok tercih ettiği seçeneklerdir. Halka küpe gümüş tasarımları, şık ve dikkat çekici olduğundan kadınların altın kadar çok tercih ettiği küpelerdir. Altın ve gümüş içerikli küpeler, alerjen durumlar göz önüne alındığında bu küpeler kullanışlı ve güvenli küpeler olarak tercih edilmektedir.

Halka Küpe Tercih Ederken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Kadınların kıyafetlerinden tutun da büyük, küçük tüm aksesuarlarına kadar tercih ettikleri her şey belli bir çizgide, birbirini tamamlayan, doğru kombinlenmiş seçenekler olmak zorundadır. Kombin parçalarındaki küçük bir kusur, tüm günü berbat edeceği gibi, yansıtmak istenilen havayı da sabote eden bir sebebe dönüşür. Bu nedenle kıyafetlerde tarz ve renk uyumu kadar mühim olan şey, küpe, kolye gibi tercih edilecek olan aksesuarların uyumudur.


Kadınlar için gün içinde ya da özel anlarda olmazsa olmaz kombin parçalarından biri küpelerdir. Kıyafete göre tercih edeceğiniz küpeler sarkık ya da çivi olarak tercih edilebilir. Küpeler; çivi, sarkık ya da en çok tercih edilen tarzıyla halka küpeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Halka küpeler, zamana, değişen zevklere meydan okuyan nadide aksesuarlardan biridir. 60 yıllarda, 70’lerde, 80’lerde, 90’larda olduğu gibi 2000 ve 2020li yıllarda da popülaritesini asla kaybetmeden koruyan halka küpeler, pek çok kıyafetle tercih edilen ve kadını her zaman dikkat çekici kılan küpelerdendir. Büyüklüğü ve inceliği gibi taşlı taşsız modelleri de mevcut olan ve keyifle kullanılan halka küpeleri tercih ederken bir iki unsuru göz önünde bulundurursanız, çok daha keyifli bir kullanım sağlamış olursunuz. Peki, nedir bu unsurlar?


Öncelikle tercih ettiğiniz takıların özellikle vücudunuzla doğrudan teması olan küpe gibi aksesuarların vücudunuzda alerjen bir reaksiyona sebep olmayacak nitelikteki malzemeleri içermesine dikkat etmelisiniz. Altın ve gümüş ile üretilmiş, halka küpeler bu bağlamda tercih edeceğiniz en sağlıklı tercihlerdir. Bununla beraber halka küpe tercih ederken yüz şeklinizi de hesaba katarak tercih yapmalısınız. Örneğin, yuvarlak ve basık bir yüze sahipseniz yuvarlak halka küpeleri tercih etmekten uzak durmalısınız. Ayrıca, hem çekici hem ışıltılı görünmek istiyorsanız, taşlı halka küpeler, harika bir seçim olacaktır. Bayan halka küpe çeşitlerinde zarafeti sonuna kadar hissettiren Minamis Silver, doğru halka küpe seçiminde sizleri zarafet ve zevkli tasarımlara bir araya getirecektir..

Boyutlarına Göre Halka Küpe Modelleri Nelerdir?

Halka küpe modelleri, boyutlarına göre farklılık gösteren küpelerdir. Minamis Silver, boyutlarına göre çeşitlendirdiği halka küpe seçeneklerinde sıra taşlı halka küpe, düz halka küpe, gümüş taşlı halka küpe, minimal halka küpe gibi küçük halka küpe modelleri ile günlük hayatta tercih edebileceğiniz seçenekler sunuyor. Gündelik kıyafetler üzerinde tercih edebileceğiniz küçük küpe modelleri ile çok özel seçenekleri sizlerle buluşturuyor. Bununla beraber, çekiciliği bir tık daha belirginleştiren daha şık kıyafetlerle de tercih edilebilecek olan büyük halka küpe ya da yuvarlak küpe modelleri de tercih edebileceğiniz seçenekleri oluşturmaktadır.

Gümüş Halka Küpe Modelleri Nelerdir?

Minamis Silver’da halka gümüş küpeler, farklı büyüklük ve farklı modellerle sunulmaktadır. Dilerseniz şık kıyafetler üzerinde tercih edebileceğiniz taşlı halka küpe, dilerseniz günlük kıyafetlerinize uyumlu kombin oluşturacağınız renkli halka küpe gibi farklı modelleri bulabilirsiniz. Oval kesim beyaz taşlı sallantılı küpe modelleri, ikili halka küpe modelleri ile gümüş renkli ve taşlı, hafif kavisli halka küpe modelleri de sıklıkla tercih edilen gümüş küpe seçeneklerindendir.


Kendinize, sevdiklerinize, değer verdiğiniz herkese zevkle alabileceğiniz, şıklığı ile göz kamaştıran siyah halka küpe, zarafeti ve sadeliği yansıtan ince halka küpe seçenekleri gibi her tarz kıyafet üzerinde tercih edebileceğiniz halka küpe çeşitlerine Minamis Silver halka küpe koleksiyonlarını inceleyerek ulaşabilirsiniz.


Minamis Silver, gümüş halka küpe fiyatları da oldukça uygun değerlerle sizlerin tercihine sunuluyor. Hem uygun fiyat hem en tarz halka küpeler için siz de vakit kaybetmemeli, özel günlerde ya da günlük yaşamda kullanabileceğiniz halka küpe seçeneklerini incelemelisiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.