sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Açılıp Kapanan Gümüş Kolye Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 10 das Produkt wird angezeigt.

En fazla sevilen ve en çok tercih edilen takılardan biri olan kolyelerin pek çok farklı modeli bulunur. Özellikle kadınların seçimi olan bu takıların farklı tasarımları ile dikkat çeken modelleri ise içi açılan kolye çeşitleri olmaktadır. Açılıp kapanan kolye modelleri altın ve gümüş ile diğer materyallerden imitasyon olarak üretilebilir. Açılır kolye çeşitlerinin esas mantığı ise minik bir mekanizma sayesinde kolye ucunun şekline göre iki yana ya da yukarı ve aşağı doğru kaydırılmasıdır. İki taraflı ve tek taraflı açılır kapanır kolye modellerinin iç kısmından dış yüzeyinde görülenden farklı bir figür ya da dış figürün farklı bir yorumu bulunabilir.

Minamis Silvers’in Açılır Kolye Çeşitleri

Şıklığı ile büyüleyen ve yapısı ile merak uyandıran içi açılır kolye çeşitleri tasarımları ile de harika birer hediyelik olarak tercih ediliyor. Gümüşün güzelliği birleştiğinde kadınların bayılacağı bir armağan olan açılabilir kolye ucu modellerinin en zarif örneklerini Minamiss Silver’da bulabilirsiniz.

Minamis Silver tarafından özel olarak tasarlanan açılır kapanır gümüş kolye modelleri arasında en çok arzulanan kalpli açılan kolye, açılır papatya kolye ile açılan yaşam çiçeğidir. İçi açılan kalpli kolye modellerinin favori olduğu Minamis Silver’ın açılıp kapanan kolyeleri arasında uğur böceği, nazar boncuğu, melek kanadı ve yelpaze motifli çeşitler bulunuyor.


Kişiye özel takı tasarımları da bulabileceğiniz Minamis Silver’in açılan kolyelerini küçük halka küpe modelleri ile de kombinleyebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.