sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Gümüş Plaka Kolye Çeşitleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 53 products are displayed.

Son yıllarda özellikle trend olan kolye modellerinin arasında gümüş plaka kolye çeşitlerini görürüz. Plaka kolyelerin özelliği, adından da anlaşılacağı gibi incecik bir metal plaka şeklinde olmalarıdır. Gümüş küpe modelleri ile hem çarpıcı hem de sade bir şıklığa imza atmak isteyenlerin tercihi olan plaka kolye ucu çeşitlerinin ikinci özelliği, üzerlerine harf ya da isim işlenmiş olmalarıdır. İsimli plaka kolye ve harf plaka kolye modelleri özel sipariş isteği ile üzerlerine isimlerin ve harflerin işlendiği takılar oldukları için kişiye özel takılar arasına da yerleşirler. Ayrıca bu kolyelere istenilen desen ve figürler de işlenebilir.

Plaka Kolye Çeşitleri

Altın ve gümüş gibi değerli madenlerin yanında diğer materyallerden de üretilen plaka kolyelerin farklı çeşitleri vardır. Zincir boylarına göre kısa, orta boy ve uzun plaka kolye olarak da sınıflandırılan plaka kolyeler, plakanın şekli baz alındığında da farklı tasarımlara sahip olabilirler. Genellikle tam yuvarlak ve oval gibi dairesel şekillerde üretilen plaka harf kolye ve plaka isimli kolye çeşitleri; kare, dikdörtgen ve herhangi bir geometrik şekilde olmayan dağınık ve asimetrik bir formda da tasarlanabiliyor fakat dairesel modellerden sonra en çok rağbet gören kare plaka kolye çeşitleri oluyor.

Minamis Silver’ın Gümüş Plaka Kolye Modelleri

Gümüşün en güzel halleri ile tanışmanızı sağlayan Minamis Silver, size zarafetin güzelliğini ve sadeliğin çarpıcı estetiğini bir arada sınan plaka isimli kolye modellerini sunar. Tekli modellerinin yanında çoklu çeşitlerini de Minamis Silver’da bulabileceğiniz isimli plaka kolye ve harf plaka kolye modellerinin farklı figürler işlenmiş çeşitlerini de web sitemiz aracılığıyla kolayca edinebilirsiniz. Gümüş rengi, altın kaplama ve rose renklerinin yer aldığı Minamis Silver koleksiyonunda ejderha, yıldız, hilal, balerin, lotus çiçeği, Ayyıldız, çınar yaprağı, yaşa çiçeği, Atatürk imzası ve kutup yıldızı ile düş kapanı, istiridye, kelebek, pati, kalp, anne- bebek ve yarım kalp figürleri mevcuttur. Taşlı modellerin de bulunduğu plaka kolye koleksiyonun da istek üzerine isim ve harf işlenen modeller en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Üstelik plaka kolye fiyatları en uygun fiyatlarla Minamis Silver’da.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.