sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Gümüş Plaka Bileklik Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 5 products are displayed.

Bileklikler, kadın ve erkekler için en çok tercih edilen aksesuar seçenekleridir. Özellikle saatlerle kombinlenerek en güzel kombinleri tamamlayan bileklik seçenekleri birbirinden farklı tasarımlarda üretilerek kadın ve erkeklerin beğenisine sunulmaktadır.


Bileklik modelleri arasında son yıllarda göze çarpan ve hemen hemen herkes tarafından çok beğenilen ürünler plaka bileklik seçenekleridir. Hem kişiye özel hem de sade olarak satılan gümüş plaka bileklik modelleri, uygun fiyatlarla Minamis Silver’da sizleri bekliyor.

Farklı Tarz Plaka Bileklik Modelleri Nelerdir?

Bileklikler, kadın ve erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı. Sürekli takılan aksesuar olduğu için özellikle kadınlar tarafından farklı seçenek arayışı süregelmektedir. Tüm aksesuar seçeneklerinde olduğu gibi bileklik modellerinde de dikkat çekici olanları Minamis Silver’da bulabilirsiniz. En kaliteli ve dikkat çekici kadın plaka bileklik ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Minamis Silver 925 Ayar Gümüş İpli Yaşam Çiçeği Bayan Gümüş Bileklik: Gümüş takılar uzun ömürlü kullanılmaktadır ancak daha uzun yıllar kullanabilmek için bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Tuzlu su, alkol, krem, çamaşır suyu, parfüm gibi keskin maddelerle temastan kaçınılmalıdır. 925 gümüşten üretilen silver, gümüş ve rose karışımı bileklik polyester iple tamamlanmaktadır. Paketin içeriğinde garanti belgesi, ürün kullanım talimatı ve ürün bakım bezi bulunmaktadır. Özel paketinde gönderilen gümüş bilekliği dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Minamis Silver 925 Ayar Gümüş Hilal Bayan Gümüş Bileklik: Rose, gold, silver karışımı renkten oluşan gümüş bileklik, hilal figürünü seven herkesin çok beğeneceği güzellikte. İnce ve zarif görüntüsü ile şık bir görünüme sahip olan bilekliği dilerseniz diğer bileklik modelleri ile veya güzel bir saatle kombinleyebilirsiniz.

Minamis Silver 925 Ayar Gümüş Üç Boyutlu Yıldız Bayan Gümüş Bileklik: İki ince zincir üzerine yerleştirilen minik yıldız figürü ile hem sade hem zarif bir görünüm elde edeceksiniz. Hemen hemen tüm kombinlere uyum sağlayacak olan bu güzel gümüş bilekliği, hem kendinizi şımartmak için hem de sevdiklerinizi mutlu etmek için Minamis Silvers’tan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Minamis Silver 925 Ayar Gümüş Üç Sıralı Yonca Rose Bayan Gümüş Bileklik: Üç ince zincirden oluşan, yonca figürü ve taş detayı ile zarif ve şık bir görünüme sahip olan bileklik modelini, şık bir kol saati ile kombinleyebilirsiniz.

Minamis Silver 925 Ayar Gümüş Turkuaz Taşlı Rose Bayan Gümüş Bileklik: Son dönemlerde gold rengin üzerine yerleştirilen turkuaz taş figürleri çok beğenilmekte. İnce iki zincir üzerine yerleştirilen turkuaz taşlar ve gümüş plaka bilekliği ve bu bilekliği kombinleyebileceğiniz yüzük, küpe, kolye ve diğer aksesuarları Minamis Silvers’tan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Kadınlar Tarafından En Çok Tercih Edilen Plaka Bileklikler Minamis Silver’da!

Sadece plaka bileklikler değil, dilediğiniz tüm gümüş aksesuar seçeneklerini Minamis Silver’da bulabilirsiniz. Sıradan takılardan sıkıldıysanız, doğru adrestesiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.