sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Kişiye Özel Harfli Gümüş Halhal Çeşitleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 1 products are displayed.

Halhallar, yaz mevsiminin geleneksel takılarından biridir. Kalın botlar, bileği gizleyen spor ayakkabılar gardrobun derinliklerinde kaybolup sandaletler, terlikler açığa çıkınca bileklerde hemen bir halhal belirir. Siz de halhal kullanmayı seviyorsanız artık kişiye özel halhal tercih etmeye ne dersiniz?

Minamis Silver'ın 925 Ayar Gümüş Kişiye Özel Halhal Modelleri

925 ayar gümüşten ürettiğimiz ince bir zincir üzerine yine 925 ayar gümüşten bir harfin takılmasıyla ortaya çıkan kişiye özel halhalımızın bileğinize çok yakışacağına şüphemiz yok. Kolayca takılabilen klipsli model sayesinde her kadın, kişiye özel halhal kullanabilecek.

Kişiye Özel Halhal Nasıl Oluşturulur?

Satın almak istediğiniz kişiye özel halhalın sayfasına girdikten sonra ilk olarak harf seçimi yapıyorsunuz, ardından silver (gümüş), altın (gold) ve rose gold (pembe) seçenekleri arasından seçim yaparak siparişinizi tamamlıyorsunuz. Sipariş ettiğiniz halhal, tıpkı diğer ürünlerimiz gibi markamıza özel hediye kutusu, garanti belgesi, ürün kullanım talimatı ve ürün bakım bezi ile en yakın zamanda size ulaşacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.