sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Personalisierte Geschenk Ring Modelle

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 10 das Produkt wird angezeigt.

Yüzükler; kolye, küpe ve bileklik gibi takılardan çok daha fazla kullanılan aksesuarlardır. Kadın ve erkek herkesin kullandığı alyanslar dışında son yıllarda minimalist yüzükler de çok revaçta. Erkeklerin de tercih ettiği minimalist yüzük modellerinin yanında kadınların gözdesi olan tek taş yüzükler ve gösterişli beş taş yüzükler yaygın olarak gümüşten de imal ediliyor. Ayrıca fantazi yüzükler arasında yer alan baget taş yüzükler ve kişiye özel yüzük modelleri de altından sonra gümüşten yapılmış çeşitleri ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.


Kişiye özel gümüş yüzük modellerinde en çok arananları isim yazılı yüzükler oluyor. Sevdiklerinin adları ile kendi adlarını yüzüklerine kazıtarak takılarını özelleştirmek isteyen her insanın favorisi olan isim yazılı yüzük modelleri ile isim yazılı alyans modelleri birer hediye olarak da tercih ediliyor. Gümüş isim yazılı yüzük çeşitleri sadece harflerden oluşan figürlü yüzükleri de kapsıyor. Düz bir alyans biçimde tasarlanan bu harf ve isim yazılan gümüş yüzükler farklı şekil ve dizaynlarda da olabiliyor.

Minamis Silver’ın İsim Yazılı Gümüş Yüzük Tasarımları

Minamis Silver’ın tüm diğer gümüş takıları gibi yüzükleri de şıklığın ve yeni stil oluşturmanın anahtarı. Minamis Silver kolye, küpe, halhal ve bileklik çeşitlerinde olduğu gibi yüzük modellerinde de kişiye özel tasarımlar yapıyor. Bu doğrultuda yüzükleri seçtiğiniz harf, isim ve istediğiniz diğer figür ile desenlerle süsleyebilir, takılarınızı kişiselleştirebiliriz. Minamis Silver’ın en sevilen kişiye özel yüzük çeşitleri isim yazılı yüzük modelleri oluyor. Şıklığı ile zarafet simgesi olan bu yüzükler çarpıcı güzellikleri ile de görenleri büyülemeyi başarıyor.


Kategorimizden seçeceğiniz kişiye özel gümüş yüzük modellerinde renk seçimini de yapabilirsiniz. Arzunuza göre belirlediğiniz isim yazan yüzük renkleri gold (sarı), rose gold (pembe) ve silver (gümüş rengi) olabilir. Sitemizden vereceğiniz siparişlerde isim yazan yüzük modelleri üzerine yazılacak isim ve harfleri de belirleyebilir, Minamis Silver’ın 925 ayar isim yazılı gümüş yüzük fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gümüş Ayarı Ne Demektir?

Değerli bir maden olan gümüşten yüzyıllardır insanlığın kullandığı eşya ve objeler elde edilmektedir. Günümüzde ise gümüşün en çok tercih edildiği alan takılar ile süs eşyalar olmaktadır. Altın gibi alım gücünü zorlayan bir maden olmayan gümüşün herkes tarafından rahatlıkla alınacak olması da ona olan rağbeti arttırmaktadır. Bu, yaygın olarak yapılan seçimde sadece gümüşün fiyatı değil, parlaklığı ve şıklığı da etkilidir. Renk seçeneği de sunan gümüş takı ve eşyaları edinirken dikkat edilmesi gereken ilk husus ayarıdır.


Yumuşak bir maden olduğu için işlenmesi kolay olan gümüş üzerinde şekillendirme, süsleme ve diğer uygulamaları yapmak adına belli oranda farklı alaşımlar karıştırılır. Bu alaşımlardan biri bakırdır. Dolayısıyla kullandığımız gümüş objeler tamamen saf değildir. Gümüşün ayarı ise içine karıştırılan malzemeler dahil edilmediğinde gümüş oranına işaret eder.


Tüm gümüş üreticileri gümüşün ayarını eşyaların ve takıların üzerine yazmak durumundadır. Eğer aldığınız takı ya da objede ayar yazmıyorsa gümüş değildir.

925 Ayar Gümüş Nedir?

Gümüşten elde edilmiş takı, obje, aksesuar ve eşyaların içinde ne oranda gümüş bulunduğunu yani, gümüşün saflığını belirten gümüş ayarları farklılık gösterir. Ülkemizde gümüş nesneler genellikle 800 ve 900 ile 925 ayar olarak üretilir. Bu ayarları belirleyen ise gümüş miktarları ile diğer alaşımlarının oranıdır.


800 ayar gümüşte bir kilogram gümüşün 800 gram kadarı saf gümüş, 200 gramı ise farklı alaşımlar olmaktadır. 900 ayar gümüş ibaresini gördüğünüz eşya ve takılarda ise bir kilogram gümüşün 900 gramı saf, kalan 100 gramı ise diğer alaşımlardan oluşuyordur. En kaliteli ve en sağlam gümüş eşyalar sınıfına giren 925 ayar gümüşte de bir kilogram gümüşün 925 gramı saf gümüşten, kalan 75 gramı da başka alaşımların karışımında oluşuyor demektir. Bu da 925 gümüşü en çok tercih edilen gümüş ayarı haline getirir.


Gümüşün ayarı fiyatını da belirlemektedir. Yani aldığınız gümüş takılar ve gümüş süs eşyaları 925 ayar ise 800 ve 900 ayar olan gümüşlerden daha çok maliyetli olacaktır. Ayrıca gümüşün maliyetini artıran diğer unsurlar işçilik ve ağırlıktır. Gümüş takı ve objelerin ağırlığı ne kadar fazlaysa fiyatı da o kadar artar.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.