sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Kişiye Özel İsimli ve Harfli Gümüş Küpeler

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 17 das Produkt wird angezeigt.

Kişiye özel gümüş küpeler, pek çok kadın için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Kulakları süsleyen küpeler, hem kıyafetlerin tamamlayıcısı olabilir hem de günlük kombinlerinize hareket katabilir. Özellikle saçlarınızı topladığınız zaman oldukça önemli bir aksesuar haline gelirler. Bazen diğer takı ürünlerine gerek kalmadan kombininizi tamamlayabilirler.


Gümüş küpeler, küpe seven kadınlar arasında popüler bir tercihtir. Altına göre daha ucuz olması, bijuteri takılar gibi alerjik reaksiyona yol açmaması, uzun süre kullanılabilir olması, sudan etkilenmemesi gibi sebeplerle sık tercih edilen gümüş küpeler, zamansız modanın şık aksesuarlarındandır.

Kişiye Özel Gümüş Küpe Çeşitleri Nelerdir?

Yüz hatlarını vurgulamaya yardımcı olan küpelerin pek çok çeşidi vardır. Son zamanların en yaygın modellerinden biri olan earcuff küpeler, nostaljik tarzdan hoşlanan kişiler için damla küpeler, en popüler modellerden biri olan halka küpeler, neredeyse kolye işlevi gören sallantılı küpeler ve en sade modellerden biri olan top küpeleri küpe çeşitleri arasında sayabiliriz. Gümüş küpeler arasında her birini bulabilirsiniz.


Siz de küpesiz yapamayanlardansanız küpenizi biraz daha özel hale getirmeye ne dersiniz?


İsme özel takılardan hoşlanıyorsanız isme özel küpe modellerimize muhakkak göz atmanızı öneririz. İsme özel kolyeler ve isme özel bileklikler ne kadar senelerden beri popüler olsa da isim yazılı küpe modellerinin daha yeni olduğunu söyleyebiliriz.

İsim Yazılı Gümüş Küpe Modelleri

Tıpkı diğer küpe modellerimizde olduğu gibi isim yazan küpe modellerimizde de zarif tasarımlar kullandık. İsminizin tamamının yazılı olduğu küpeleri sallantılı ya da kulağa yapışık, sade bir şekilde tercih edebilirsiniz. İsminizi oldukça modern ve şık bir yazı fontuyla küpe haline getiriyoruz.

Harf Yazılı Gümüş Küpe Modelleri

İsminizin küpesinde yer almasından ziyade daha sade bir kişiye özel küpe kullanmak istiyorsanız, isminizin baş harfini küpenizde taşımak isteyebilirsiniz. İsminizin baş harfini bir plaka üzerine yazabileceğimiz gibi, direkt isminizin baş harfini kulağınıza takabileceğiniz şekildeki tasarımımız da mevcuttur. Küpelerinizde biraz daha detay seviyorsanız sallantılı, harfli küpe modelimize de göz atmanızı öneririz.

İsme Özel Küpeler Nasıl Yapılır?

Almak istediğiniz ürünün sayfasına girdikten sonra ilk olarak maden rengini seçiyorsunuz. Burada gold (altın), rose gold (pembe) ve silver (gümüş) olmak üzere 3 farklı seçeneğimiz bulunuyor. Dilediğinizi seçtikten sonra kalan iki soruya geçebilirsiniz.


İkinci soru kutucuğunda ise küpede yer alacak isim ya da harfi yazmanız gerekiyor.


Son soru kutucuğunda ise tek ya da çift küpe seçenekleri arasından seçim yapıyorsunuz. Dilerseniz küpenizi tekli de satın alabilirsiniz. Tekli ve çift küpeler arasındaki fiyat farkı ise oldukça makul.

İsme Özel Gümüş Küpe Fiyatları

Gümüş küpelerin fiyatları kullanılan gümüşün ağırlığına göre belirlenir. Gümüş, değerli bir madendir bu sebeple satışı gramla yapılmaktadır. Sitemizdeki tüm ürünlerde 925 ayar gümüş kullanılmaktadır. Gümüş fiyatı, küpe fiyatı üzerinde asıl belirleyici olsa da tasarım ve kullanılan diğer malzemeler de fiyatı etkiler. Minamis Silver olarak tüm takı modellerimizde olduğu gibi kişiye özel gümüş küpelerde de fiyatlarımızı gümüşün elverdiğince makul tutuyor ve her kadına ulaşmayı hedefliyoruz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.