sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Taşlı Gümüş Küpe Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 46 das Produkt wird angezeigt.

Takılarda metallerden sonra gelen en önemli şey taşlardır. Değerli metallere en güzel şekilde eşlik eden taşlar sıradan bir kolyeyi, sıradan bir küpeyi eşsiz bir tasarıma dönüştürebilir. Takı modellerinde tasarıma göre pırlanta görünümlü şeffaf taşlar kullanılabildiği gibi renkli taşlar da kullanılabilmektedir. Bazı kadınlar tarafından sade renkli küpeler daha çok sevilirken bazı kadınlar için rengarenk küpeler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Tek rengin kullanıldığı kırmızı taşlı küpe, siyah taşlı küpe gibi modellerle beraber renklerin karışık kullanıldığı küpeler de sevilen modellerdendir. Ancak tek taş renklerinde bir klasik olan mavi taşlı küpe ve yeşil taşlı küpe modellerine de şans verilebilir.


Minamis Silver olarak hem günlük hem de keyifle takacağınız taşlı küpe modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Özel tasarımlı 925 ayar gümüş küpelerle, en kaliteli taşları bir araya getirdik. Zengin model çeşitliliğimizle sizlerin de hayalindeki taşlı gümüş küpeler tam burada, keyifle takmanız için sizi bekliyor.

Küpe Çeşitleri Nelerdir?

Küpeler, pek çok kadın için hem özel günlerde hem de gündelik hayatta vazgeçilmez takılardan biridir. Kadınlar arasında bu kadar popüler olan küpeler, en genel haliyle üç çeşide ayrılırlar. Zaman içerisinde bu üç çeşitten pek çok model türemiştir.


Sallantılı küpeler, ülkemizde en nostaljik küpe modellerinden biri olabilir. Hatta şu anda da pek çok babaanne, anneanne tarafından tercih edilmeye devam edilen sallantılı küpeler, arkadan bir klips ya da vida ile kulağa tutturulur. Nostaljik bir model olsa da zamanla epey evrim geçiren sallantılı küpeler, hem özel günlere hem de günlük hayata uyum sağlayan bir parçadır.


Halka küpeler de en az sallantılı küpeler kadar nostaljik. Boy boy olması her an kullanılabilmesine imkan tanıyor. Küçük halka küpeler, günlük hayatta daha çok kullanılırken, büyük halka küpeler daha gösterişli olması sebebiyle daha özel günlerde, gecelerde kullanılabilir.


Yine günlük hayatta kolay kullanımı ve sadeliği sebebiyle tercih edilen top küpeler de popüler küpe modelleri arasında yerini alıyor. Bir vida yardımıyla kulağa sabitlenen top küpeler, sallantısız ve oldukça sade, fakat şık modellerdir.

Minamis Silvers'dan Modern ve Şık Taşlı Küpe Modelleri

Sizler için tasarladığımız taşlı küpe modelleri, tıpkı diğer ürünlerimizde olduğu gibi 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Alerji riski olmaksızın güvenle kullanabileceğiniz gümüş taşlı küpelerimizi özel kutularımızda gönderiyoruz. Kullanmadığınız zamanlarda bu kutuda saklayarak oksitlenmesinin önüne geçebilirsiniz. Yine tüm takılarımızın yanında gönderdiğimiz özel temizlik bezi ile gerekli gördüğünüz zamanlarda silerek çizmeden temizleyebilirsiniz. Bakım kılavuzunda, gümüş küpenizive diğer tüm gümüşlerinizi uzun süreli kullanmak için gerekli bilgiler yer almaktadır.

Gümüş Taşlı Küpe Modelleri

Taşlı küpe modellerimizde iki farklı küpe çeşidine yer verdik: Halka küpe ve sallantılı küpe. Bir klasik haline gelen bu iki küpe modelini özel tasarımlarımızla, her daim takmaktan keyif alacağınız hale getirdik.


Baget yüzüklerden hoşlanıyorsanız taşlı küpe modellerimiz içerisinde yer alan gümüş baget küpe modellerine de göz atmanızı öneririz. Kulakta çok zarif duran baget kesim taşlar, şık kıyafetlerinizde tamamlayıcı bir detay olabilir. Baget taşlı küpelerimizde hem kulağa sabitlenen modeller hem de sallantılı, zarif bir model bulunmaktadır.


Klasik, dikdörtgen baget taş yerine yuvarlak baget taş kesimini tercih ediyorsanız modellerimiz içerisinde tam size uygun bir modelimiz de var. Zarif bir yüzük gibi kulağınıza sabitlenen minik, halka zirkon taşlı küpe modelimizin zerafeti sizin de kalbinizi çalacak.

Taşlı Halka Küpe Modelleri


Halka deyince gözünüzde klasik bir halka canlanmasın çünkü halka küpelere yeni bir soluk getirerek, yıldız, dikdörtgen, kare taşlı küpe gibi modellere yer verdik. Kulaklarınıza son derece modern, şık bir dokunuş için modellerimizi incelemenizi öneriyoruz. Son derece hafif olan zirkon taşlı halka küpe modellerimiz gün boyu kulağınızda dursa bile bir rahatsızlık yaratmaz. Klipsleriyle kullanımı son derece kolaydır. Yıldız halka küpeleri, iki modelle beraber sizinle buluşturuyoruz. İki modelin de şekli aynı, ancak bir tanesi sade, zirkon taşlarla çevriliyken bir diğeri rengarenk taşlarla bezeli bir yıldızdır. Renkli taşlı küpe modellerinde sevilen bir parçadır.


Geometrik şekillerin yanında bir de çiçek şeklinde satışa sunduğumuz gümüş tatlı halka küpe modelimizle, henüz havalar ısınmamış olsa bile kombininize bir bahar esintisi getirebilirsiniz. Hem nostaljik hem de modern çizgilere sahip çiçek küpemiz, minik taşlarla bezelidir. Hem çok zarif hem de çok şık olan kristal taşlı küpe modelimizi muhakkak incelemenizi öneriyoruz.

Yılan figürlü minik halka küpe de bu kategorinin ön plana çıkan özel tasarımlarından biri. Yine minik, zirkon taşlarıyla bezeli olan bu farklı küçük taşlı küpe tasarımı, zerafet ve renk sevenlerin gözdesi olacak. Yılanın göz detayında yeşil taşlar kullanılarak küpenin görünümü zenginleştirilmiştir.

Taşlı Sallantılı Küpe Modelleri

Sallantılı küpeler de en az halka küpeler kadar popüler olan modellerden biridir. Biz de bu sebeple, taşlı küpe modellerimizde halka ve sallantılı küpelere eşit oranda yer vermek istedik. Sallantılı küpe modellerinde, halka küpelerde olduğu kadar sade davranmadık. Daha fazla renge ve daha fazla figüre yer verdik. Ancak daha fazla renge ve figüre rağmen, günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz minimal modeller ortaya çıkarmayı başardık. Hem can alıcı, hem sade modeller için Minamis Silvers doğru adres.


Etnik desenlerin yer aldığı, küçük bir dikdörtgen plakanın aşağıya doğru sarktığı sallantılı küpe modelimizin, pek çok kadının gözdesi olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik etnik desenleri rengarenk taşlarla oluşturduk. Her daim keyifle kullanacağınız, zamansız, uzun taşlı küpe modelimize muhakkak göz atmanızı öneriyoruz.


Diğer sallantılı taşlı küpe modellerimizde ise birçok figürü bir araya getirdik. Baget kesim ve yuvarlak taşları, halka detaylarını buluşturduğumuz küpe modellerinde gonca ve yıldız figürlerini de kullanarak modern bir görünüm hedefledik. Çok aşağıya inmeyen zincir kısmı sebebiyle günlük kullanıma da uygun olan sallantılı küpeler, özel günlerinizde de kulaklarınıza çok yakışacak.             

Taşlı Küpe Fiyatları

Gümüş taşlı küpe modellerimiz arasında bulunan farklı modeller arasında bazı fiyat farklılıkları da mevcuttur. Kullanılan gümüşün gramajı, taşların çeşidi ve yoğunluğu, biçilen değer üzerinde etkili olmaktadır. Ancak modellerimizdeki farklılıklara rağmen diğer tüm takılarımızda olduğu gibi bu taşlı küpe modellerimizde de kaliteyi ve uygun fiyatları hedefliyoruz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.