Gümüş Nazar Boncuklu Gümüş Kolye Modelleri

Sıralama seçin

Nazar boncuklu kolyeler, geleneksel kültürümüzün simgesi nazar boncuklarının yer aldığı önemli parçalardan birisidir. Takı dünyasında oldukça modası hiç geçmeyen bir figür olan nazar boncuğu figürü şimdi Minamis Silver imzası ile sizlerle. Her yaşa ve her zevke hitap edecek farklı renk ve modellerde üretilen nazar boncuklu kolye koleksiyonumuz arasından kendinize en uygun olanı seçebilir ve zamansız şıklığın en önemli temsilcilerinden olan nazar boncuklu kolyeniz ile zamana meydan okuyabilirsiniz.

Gümüş maddesinin anti alerjik özelliği ile alerji ve tahriş olmaması, anti bakteriyel özelliği ile ise bulunduğu bölgeyi mikroplardan arındırması ve ışıltısıyla göz alıcı bir şıklık sağlaması, uzun yıllardır gümüş aksesuarları kadınların vazgeçilmezleri arasına getirmiştir. Şimdi ise geleneksel nazar boncuğu figürü, gümüş ışıltısıyla birleşti ve aksesuar dolaplarınızın olmazsa olmaz parçalarından birisi haline geldi. Gümüş nazar boncuklu kolyeler ile her ortamda ışıldayabilirsiniz.

Zamansız Şık Bir Aksesuar : Nazar Boncuklu Kolyeler

Nazar boncuğu kolyeler, modası asla geçmeyen aksesuarlardan birisidir. Özellikle yaz aylarında oldukça sık tercih edilen bu kolyeler, kış aylarında ise kazakların üzerine ufak bir şıklık arayanlar için ideal parçalardır. Geleneksel kültürümüzde uğur getiren ve nazardan koruyan nazar boncuğu, koleksiyonumuzda farklı figürler ile tamamlanarak eşsiz birer parça haline gelmiştir.

Kelebek, göz, kar tanesi, sonsuzluk ve daha birçok farklı figür ile tasarlanan nazar boncuklu kolye modellerimiz arasından tarzınız için en uygun nazar boncuklu kolye modelini seçebilir ve uzun yıllar severek takacağınız bir parçaya sahip olmanın hazzını yaşayabilirsiniz.

Nazar boncuklu kolyeler, her yaşa hitap etmektedir. Bir kez sahip olduktan sonra uzun süre takabileceğiniz bu kolyeler, her yeni yaşınızda yeni bir keyif ile takılabilecektir.

Geleneksel Kültürü Her Ortamda Temsil Edin

Nazar, en eski medeniyetlerin dahi inandığı bir kötü enerjisidir. İyi, güzel ve başarılı insanlarda olumsuzluklara neden olduğu bilinen bu kötü enerjiden korunmak için ise nazar boncukları çok eski medeniyetlerde dahi kullanılmıştır. Nazar boncuğunun nazardan korunmak için tercih edilmesi de bir o kadar eskidir. Eski Mısır'da Horos'un gözü olduğuna ve bu gözün bakışları ile kötü bakışların alt edileceğine inanılmıştır. Türklerde ise nazar boncuğu ile kötü bakışlardan korunma inancı Şamanizm dönemine kadar dayanmaktadır.

Nazar boncuğunun binlerce yıllık tarihi ve kötülüklerden koruduğuna inanılışı, kadınların yüzyıllarca bu figürü aksesuar olarak katmasını sağlamıştır. Çok sevilen nazar boncuğu kolye ucu modelleri, Minamis Silver tasarımlarıyla yeniden şekillendi. En şık nazar boncuğu kolye modelleri arasından zevkinize uygun modeli seçerek keyifle takabilir veya sevdiklerinize hatta iş arkadaşlarına hediye edebilirsiniz.

Nazar Boncuklu Kolyeler ile Sevdiklerinizi Koruyun>

Nazar boncuklu kolye modelleri sevdiklerinize alabileceğiniz en özel hediyelerden birisidir. Nazar boncuklu kolye anlamı yukarıda da açıklamış olduğumuz gibi iyi, güzel ve başarılı kişileri kötü bakışlardan korumaktır. Sevdiklerinize nazar boncuğu kolye hediye ederek onlara değer verdiğinizi ve korumak istediğinizi ifade edebilirsiniz. Nazar boncuklu kolye modelleri unutulamayacak anlarınızda unutulamayacak hediye modellerinden birisi olacak.

Farklı Renk ve Modellerde Nazar Boncuklu Kolye Seçenekleri

Nazar boncuklu kolye altın, rose gold ve gümüş renk seçenekleri ile sunulmuştur. Farklı renk ve modellerde üretilen nazar boncuklu kolye seçenekleri, her tarzın tamamlayıcısıdır. Günlük kombinlerinize şık bir ayrıntı olacak ve enerjinizi yükseltecek nazar boncuklu kolye modelleri, özel davetlerde ise abiyeleriniz için eşsiz bir tamamlayıcı olacak ve göz kamaştırıcı bir şıklık yakalamanıza yardımcı olacak. 925 ayar gümüşten üretilen kolyelerimiz, özel kutularında gönderilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.