sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Für alle unsere Kunden, die Mitglieder unserer Website sind, ist ein Geschenkgutschein in Höhe von 1 Euro definiert, den sie für Ihre Einkäufe verwenden können.
Vergessen Sie nicht, es zu benutzen.

Minimalist Gümüş Yüzük Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Wählen Sie \' Sortieren
Insgesamt 16 das Produkt wird angezeigt.

Yüzük, kültürümüzde çoğunlukla bir birlikteliği temsil eder. Evlilik teklifi için kullanılan tektaş yüzükler, evlilik birliğini temsil eden alyansların ayrı bir yeri olsa da artık herhangi bir şeyi temsil etmeyen, sadece beğendiğimiz için taktığımız yüzükler de gittikçe artıyor. Tıpkı kolye gibi, bileklik gibi kombinimizi tamamlayan, bize iyi hissettiren yüzüklerde pek çok model mevcut. Her geçen gün takılardaki çeşitlilik artarken yüzükler de bundan nasibini alıyor ve her kadın için uygun bir yüzük muhakkak bulunuyor.


Kimi kadın abartıdan, kimi kadınsa sadelikten hoşlanır. Sadelik ya da gösterişe olan tutku kendini ya ev dekorasyonunda ya kıyafetlerde ya da takılarda ya da hepsinde birden kendini gösterir. Ancak minimal seçimlerin gün geçtikçe daha popüler olduğunu belirtmeden geçmeyelim.


Yüzük modelleri de bu sadelik ve gösteriş isteğine göre farklılık gösterir. Abartılı yüzük modellerinde büyük taşlar, figürler dikkat çekerken daha sade, minimalist yüzük modellerinde küçük figürler ve taşlar, daha ince yüzük kısmı bulunur. Parmakta son derece zarif duran minimal yüzükler artık pek çok kadının tercihi. Siz de minimal yüzüklerden hoşlanıyor ve parmaklarınızda küçük bir esinti istiyorsanız doğru yerdesiniz. Haydi gelin, sizler için hazırladığımız eşsiz minimalist gümüş yüzük koleksiyonuna daha yakından bakalım.

Minimalist Gümüş Yüzük Modelleri

Minimal gümüş yüzük modellerimizde rengarenk taşlar önemli bir yer tutuyor. Baget kesimli taşlardan hoşlanıyorsanız taşlı minimal yüzük modellerimize kesinlikle göz atmanızı öneririz. Mavi ve yeşil renkleri kullandığımız minimal baget yüzük modellerinde, taş boyutunu da ufak tuttuk. Tekli baget modellerimizin yanında irili ufaklı baget kesimli taşların kullanıldığı yüzükler de rengi sevenler için oldukça yerinde bir seçim olacaktır.


Taşlı modellerde baget kesimlerin yanında bir de oval kesim taşlar bulunur. Oval kesimlerde de bol bol renklerden faydalandık, bordo ve mavi renklere yer verdik. Minicik oval kesim taşlar, minimal takılardan vazgeçemeyenlerin gözdesi olacak. Oval kesim yüzükler, oldukça vintage bir görünüme sahiptir. Eski zamanlardan beri kadınların, genç kızların gözdesi olan minik oval taşlarla siz de minimal vintage yüzük modeline bir şans verebilirsiniz.


Taşlar yerine minik figürlerden hoşlanıyorsanız kelebek, yıldız ve sonsuzluk işareti gibi klasik ancak zarif figürlere yer verdiğimiz minimal yüzükleri de beğenebilirsiniz. Zirkon taşıyla süslediğimiz ince yüzüklerin ortasına kondurduğumuz figürlerle kadın minimal yüzük modellerimiz hem çok sade hem de çok zarif. Minamis Silver'daki minimalist yüzük modelleri, tıpkı diğer tüm ürünlerimiz gibi 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Bakım talimatlarına uyduğunuz takdirde uzun yıllar boyu kullanabilirsiniz.

En Zarif Minimal Yüzükler Minamis Silver'da!

Sadece minimal yüzüklerde değil, diğer tüm gümüş ürünlerde sektörde adını duyuran Minamis Silver'da aradığınız minimal yüzüğü bulabileceğinizden hiç şüphemiz yok. Yüzük ölçünüzü belirledikten sonra ürün sayfasından yüzük ölçünüzü girerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Modellerimiz arasında renk seçenekleri de mevcuttur. Kimi yüzüklerde gümüş renk, kimisinde gold kimisinde ise rose gold kullanılmıştır. Dilediğiniz yüzük 6-19 arası istediğiniz boyda üretilebilmektedir. Minamis Silver'dan satın alacağınız minimal yüzüğü uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli her şeyi de yanında gönderiyoruz. Yüzüğünüzü saklayabilmeniz için bir kutu, özel bakım bezi, kullanma talimatı ve garanti belgesiyle beraber gelen yüzüğünüzü şimdiden güzel günlerde kullanmanızı diliyoruz!

Minimal Yüzük Fiyatları

Minamis Silver'daki minimalist yüzükler de tıpkı diğer ürünlerimiz gibi herkesin kolaylıkla ulaşabileceği fiyatlarda. Kullanılan gümüşün gramajı, taşlar ve diğer detayların fiyatlandırmada etkili olduğu minimal yüzüklerde hem zerafeti hem kaliteyi hem de uygun fiyatları bir arada bulunduruyoruz.

İnternetten Nasıl Yüzük Alınır?

Denemeden yüzük almanın zor olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak internetten yüzük alırken modeli beğendikten sonra tek bir şeye ihtiyacınız var: Yüzük ölçüsü. Yüzük ölçünüzü belirlemek için en garanti yol bir kuyumcuya gitmek ve parmağınızı ölçtürmektir. Özel bir aletle yüzük ölçünüzü hemen belirleyebilirler.


Kuyumcuya gidecek imkanınız yoksa yüzük ölçünüzü belirlemek için iki yöntem bulunur. Bu yöntemlerden ilkinde hali hazırda kullandığınız bir yüzüğü ölçmeniz gerekir. Yüzüğünüzü bir kağıdın üzerine koyun ve yüzüğün iç çapından karşılıklı iki nokta arasındaki mesafeyi ölçün. Burada çıkan sonucu milimetre olarak yazın. İnternetten iç çapa denk gelen yüzük ölçüsünü bularak siparişinizi verebilirsiniz.


Elinizde ölçüm yapacak bir yüzüğünüz yoksa parmağınıza kağıt bir şerit ya da bir tel dolayın. Ardından bu şeridi ya da teli bir kağıt üzerine koyun ve iki ucunu kağıdın üzerinde işaretleyin. İki nokta arasındaki mesafe sizin parmak çevrenizdir. Parmak çevrenizi de milimetre olarak yazın. Parmak çevresine denk gelen milimetre ölçüsüyle internetten yüzük ölçünüzü öğrenebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.