Gümüş Madalyon Kolye Modelleri

Sıralama seçin

Madalyon kolyeler Minamis Silver tasarımları ile zamana meydan okumaktadır. Madalyon kolyeler firmamızın eşsiz tasarımları sayesinde tüm giyimlerin aranan parçası olmaya başlamıştır.

Madalyon kolye çeşitleri genellikle yuvarlak bir tasarıma eklenen figürler ile sunulmakla birlikte bu yuvarlak tasarım farklı şekilde de düzenlenebilmektedir. Minamis Silver eşsiz tasarımları ile madalyon kolye çeşitlerine yeni bir soluk getirmektedir.

Madalyon kolyeler içerisinde kullanılan sembollerde sınırlama olmadığından dolayı madalyon kolyeler hem aşkınızı, hem hayata bakış açınızı, hem simgenin anlamına verdiğiniz değeri dış dünyaya iletme isteklerini karşılayabilmektedir.

Hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanabileceğiniz madalyon kolyeler kombinlerinizin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi olacaktır. Özgün tasarımları ile madalyon kolyeler her kadının zevkine uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmaktadır.

Madalyon kolyeler klasik kolyelere alternatif olabilecek en önemli kolye seçeneklerinden bir tanesidir. Madalyon kolyelere Minamis Silver firmasının tecrübesi ve güvenilirliği ile ulaşabilmektesiniz.

Madalyon kolyeler sevdiklerine eşsiz ve derin anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin ilk bakmanız gereken hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Madalyon kolyeleri her özel günde hediye edebilirsiniz. Sevgililer gününde, yıl dönümlerinde, doğum günlerinde kısacası her özel günde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Madalyon kolye hediyeniz ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilir, onların özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Tasarım Madalyon Kolyeler ile Sevdiklerinizi Özel Hissettirin

Özel tasarım madalyon kolyeler ile sevdikleriniz ve sizin aranızda anlamı olan bir anıyı, bir düşünceyi kolye haline getirerek aranızdaki bağı daha sıkı bir hale getirebilirsiniz. Madalyon kolyeler hem erkek hem de kadın kimseler için oldukça çok çeşitliliğe sahip kolye modelleridir. Yani madalyon kolye erkek kolye modelleri de oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir.

Madalyon kolyeler ile hayatınızın eşsiz bir gününü ölümsüzleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Madalyon Kolye Ucu Anlamları

Madalyon kolye ucu kolyeye anlam kazandıran kolye kısmıdır. Madalyon kolyeler birbirinden farklı renk ve model seçeneği ile firmamız tarafından sunulmaktadır. Madalyon kolyelerimiz firmamız tarafından kendi paketi ile beraber hediye paketi ile gönderilmektedir.

Madalyon kolye ucu birbirinden derin anlamlar barındırmaktadır. Madalyon kolye tasarımlarında en sık kullanılan simgelerden bir tanesi kelebek simgesidir. Kelebek her medeniyetin farklı anlamlar kattığı bir simgedir. Tek kelebek hayatı simgelemektedir. Birden fazla kelebeğin beraber kullanıldığı tasarımlarda ise kelebek evliliği ve huzuru simgelemektedir.

Madalyon kolye gümüş tasarımlarda kullanılan bir diğer simge şans simgesidir. Şans simgesi takan kimseye zenginlik ve mutluluk getirmesi dileği ile hediye edilmektedir.

Kalp desenli madalyon kolye sevdiğiniz kimseye duygularınızı belli etmek için tercih edebileceğiniz en önemli hediyelerden bir tanesidir. Kalp modern dünyada aşkı simgelemektedir. Madalyon kolyelerde kalp simgesi birbirinden farklı renk seçenekleri ile de sunulabilmektedir.

Yaşam çiçeği kolye madalyon çeşitleri arasında en sık tercih edilen kolye tasarımlardan bir diğeridir. Yaşam çiçeği anlamı incelendiğinde yaşamın ve evrenin sırlarını simgelediği söylenmektedir. Yaşam çiçekli madalyon kolye modelleri de firmamızın güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Uzun Ömürlü Gümüş Kolye Kullanmak

Gümüş maddesi, zarafeti ve göz alıcı şıklığı ile takılarda en sık tercih edilen maddelerden bir tanesidir. Gümüş maddesinin alerji yapan bir madde olmaması da maddenin seçilmesinde bir diğer önemli etkendir. Ayrıca gümüş maddesi anti bakteriyel özelliği ile takının durduğu bölgeyi bakterilere karşı korumaktadır. Ancak günlük kullanım sonucu gümüş takılar kirlenebilmektedir.

Gümüş kolye modelleri gibi madalyon kolye modelleri kullanım ömrünü uzatmak için kolyelerin su, sabun ve deterjandan uzak tutulması gerekmekte aynı zamanda kullanılmadığı zaman gümüş takıların dışarıda tutulmaması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.