Gümüş Kuşlu Kolye Modelleri

Sıralama seçin

Kuşlu kolyeler, yaş ve zevk fark etmeksizin her kadının gönlünü çalan eşsiz tasarımlardır. Minamis Silver sizler için doğadan ilham aldı ve kuş figürlü kolyeleri çok daha üst bir noktaya taşıdır. Birbirinden eşsiz tasarımlarımız arasından kendi zevkinize uygun olan kolyeyi seçebilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Gümüş aksesuarların zarif ve şık duruşu, uzun yıllardır her kadın için gümüş kolyeleri vazgeçilmez aksesuarlar haline dönüştürmüştür. Gümüş maddesinin anti alerjik bir madde olması kadınların hassas ciltlerinin alerji ve tahriş gibi problemler yaşamasını engellerken, anti bakteriyel olması ise bulunduğu ortamı mikroplardan arındıran oldukça sağlıklı bir aksesuar materyali olmasına ortam hazırlamıştır. Minamis Silver her şeyin en iyisini hak eden kadınların sağlıklı ve şık aksesuarlar takabilmesini bir amaç olarak belirlemiş ve bu doğrultuda gümüş ile sevilen figürleri birleştirerek gümüş kolye koleksiyonunu ortaya çıkarmıştır.  

Kuşlu gümüş kolyeler, şıklıkları ve zarafetleriyle son dönemlerde oldukça trend haline gelen kolye seçeneklerinden birisidir. Kuş figürlü gümüş kolye modelleri, her ortama ve her tarza uyum sağlayabilen zamansız parçalar olmasıyla da öne çıkmıştır. Kuş figürlü kolye koleksiyonumuz arasından tercihinizi yaparak, her an şıklığınızı yükseltecek kurtarıcı bir parçaya sahip olmanın hazzını yaşayabilirsiniz.  

Romantik Anlar için En Özel Hediye Kuşlu Kolyeler

Kuşlu kolyeler, aşkını standartlardan uzak bir figür ile sembolleştirmek isteyenler için özel hediyelerden birisidir. Kuşlu kolye anlamı, kolyenizde bulunan kuş figürüne göre değişiklik göstermektedir. Kumru kuşu figürlü kolyeler, aşkınızı ifade etmek için en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Kumru kuşları, eşlerini bir kez seçen ve hayatları boyunca bir daha ayrılmayan kuşlardır. Minamis Silver kuşlu kolye koleksiyonundan kumru kolyenizi seçerek aşkınızı ifade edebilir ve en romantik anlarınızı çok daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Kırlangıçlar uzun yıllar denizciler için umudun kolyeleri olmuştur. Anka Kuşu dönüşümlerin ve yeni başlangıçların, güvercin ise özgürlük ve barışın simgesidir. Şimdi tüm bu ikonik kuş figürleri Minamis Silver kuşlu kolyeler koleksiyonu ile sizlerle.

Ailenize Olan Sevginizi Kuşlu Kolyeler ile Sembolleştirin

Kuşlu kolye modelleri, aşkın, özgürlüğün, umudun ve barışın olduğu kadar sonsuz sevginin ve bağlılığın da sembolüdür. Ailenize olan sevginizi simgelemek için bir kolye figürü arıyorsanız kuşlu kalp kolye modellerimiz tam size göre. Çoklu kuş figürü bulunan kolyelerimizden birini seçerek ailenizi simgeleştirebilir ve boynunuzda taşıyabilirsiniz.

Kuşlu kolye modelleri yalnızca eşinize değil, tüm sevdiğiniz kadınlara alabileceğiniz eşsiz hediyelerdir. Zarif tasarımlara sahip bu kolyeler, en özel anlarınızı daha da özel hale getiren unutulmaz hediyelerdir. Farklı renk ve modelde üretilen göz alıcı tasarımlar arasından hediyenizi seçmeniz yeterlidir. Kolyelerimiz tarafınıza özel kutusu içerisinde hediye paketi ile birlikte gönderilmektedir. 

Doğadan İlham Alınan Göz Alıcı Tasarımlar

Kuşlu kolye koleksiyonu doğadan alınan ilham ve gümüşün şıklığının Minamis Silver usta ellerinde birleştirilmeleriyle oluşturulan oldukça özel bir koleksiyondur. Koleksiyonumuzda doğal taşlar ve farklı semboller kullanılarak kolyelerin anlamına derinlik katılmıştır. Kuşlu kalpli kolye sevdiklerinize aşkınızı ifade etmenin en özel yolu iken, aile bağlarınızı ifade etmeniz için küçük kuş figürleri bir araya getirilmiştir. Doğadan ilham alınan bu eşsiz kreasyon arasından zevkinize uygun modeli seçerek hem şık hem de zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kuşlu Gümüş Kolyeler Vazgeçilmeziniz Olacak

Kuşlu kolye modelleri, Minamis Silver imzasıyla 925 ayar gümüşten en eşsiz tasarımlar ile üretilmektedir. Oldukça dayanıklı olmasının yanında şıklığıyla da göz dolduran bayan kuşlu kolyeler, her kombine uyum sağlayarak şıklığınızı yükseltecek ve vazgeçilmez aksesuarlarınızdan birisi haline gelecek.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.