sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Kişiye Özel ve İsimli Gümüş Kolye Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 175 ürün görüntüleniyor.

Hediye alırken sevdiklerimizi değerli hissettirmek ve mutlu olmalarını sağlamak isteriz. Hediye konusunda düşünmek önemlidir ancak alınan hediyenin anlamlı olması da çok önemlidir. Bu konuda özellikle kişiye özel üretilen hediyeler, karşımızdaki sevdiklerimize kendisini çok iyi hissettirir. Sadece sevdiklerimize mi? Kendimize de. Kişiye özel üretilen her ürün bir kat daha anlamlıdır. Kendinize veya sevdiklerinize değerli hissettirmek istiyorsanız Minamis Silvers’te yer alan kişiye özel kolye seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

En Anlamlı Kişiye Özel Kolye Seçenekleri Nelerdir?

Aksesuarlar, genel olarak herkesin çok beğendiği ve severek kullandığı ürünlerdir. Daha çok kadınlar tarafından kullanılıyor gibi görünse de, erkeklerde özellikle son dönemlerde takı ve aksesuarları sıklıkla kullanırlar. Minamis Silver’da hem erkekleri hem de kadınların beğenisine sunulan, şık, zarif ve dikkat çekici kişiye özel kolye seçeneklerini inceleyebilir, ister kendinize isterseniz de sevdiklerinize gönül rahatlığıyla bu kolyeleri hediye edebilirsiniz. Minamis Silver’da satışa sunulan isme özel kolye modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

İsimli Zarif Bayan Gümüş Kolye: Gold, rose ve silver renklerde üretilen kolye seçeneği 40+5 cm uzunluğundadır. Zarif yazı türüyle yazılan bu kolye, şıklığını zarif aksesuarlarla tamamlamak isteyen kadınların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır.

925 Ayar Gümüş İsim Bayan Kolye: Üç renk seçeneği bulunan bu güzel kolyeye ister kendi isminizi isterseniz de sevdiklerinizin ismini yazdırabilirsiniz. Zamansız aksesuarlardan biri olan isim yazılı gümüş kolye seçeneği boynunuza çok yakışacak.

At Figürlü İsimli Bayan Gümüş Kolye: Asilliğiyle dillere destan olan atlar mükemmel görüntüleriyle bu güzel kolyeyi süslüyor. Minimal takılardan hoşlanıyorsanız tercih edebileceğiniz en güzel modellerden biri bu güzel kolye seçeneği olacak.

İsimli Bayan Gümül Kolye: İnce zincir üzerine ince yazı karakteri ile isim yazdırabileceğiniz sade ve şık tasarım kolye.

Taşlı Orta Harf Bayan Gümüş Kolye: Ortasında taş bulunan ve bu taşın iki tarafında harflerin yer aldığı sade ve zarif bu kolyeyi dilerseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Minimal Orta Harf Bayan Kolye: Bu kolye seçeneğini dilerseniz tek harf olarak, dilerseniz de on harfe kadar özel olarak yaptırabilir, kendi tarzınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

İki İsimli Kalpli Gümüş Kolye: Sevginizi ölümsüzleştirmek için alabileceğiniz en güzel ürünlerden biri bu gümüş kolye seçeneği. Üzerine istediğiniz iki ismi yazdırabileceğiniz bu ürün üzerinde yer alan kalple sevginizi boynunuzda taşıyacaksınız.

Anne Bebek İsim Bayan Gümüş Kolye: Silver, Rose ve gold olmak üzere üç renk seçeneğine sahip olan bu kolye ile yeni doğum yapacak sevdiklerinize çok anlamlı bir hediye almış olacaksınız. Eşiniz içinde alabileceğiniz en güzel aksesuarlardan biri olan bu kolyeyi gören sevdikleriniz, mutluluk göz yaşlarını tutamayacak.

Taşlı Plaka Bayan Gümüş Kolye: Üzerinde yer alan nazar boncuğu ve plaka üzerine yazdırabileceğiniz yazı ile takacağınız kolyeye büyük bir anlam yükleyebilirsiniz. Anlamlı hediye almak istediğiniz sevdiklerinize de harika bir hediye seçeneği olabilir.

İsim Çemberi Gümüş Kolye: Kişiye özel gümüş kolye almak istediğinizde içerisine üç isim yazdırabileceğiniz bu güzel ve dikkat çekici kolye modelini satın alabilirsiniz. İster anne babanızın ismini, isterseniz eşinizle çocuğunuzun ismini yazdırarak alacağınız gümüş kolyeyi anlamlı bir hale getirebilirsiniz.

Mutlu Kız Bayan Gümüş Kolye: Mutluluğunuzu cümle aleme göstermek için ya da mutlu görmek istediğiniz sevdiklerinize bu mesajı verebilmek için alacağınız en güzel kolye seçeneği sizlerle.

Deniz Kızı Harfli Bayan Gümüş Kolye: Bir masal kahramanı olan deniz kızı gibi güzel bir kolye seçeneği almak için acele edin. Uygun fiyatlarla Minamis Silvers’ta satışa sunulan bu ve daha çok kolye, küpe, bileklik, yüzük ve halhal seçeneklerini inceleyerek tarzınıza en çok yakışan aksesuarı satın alabilirsiniz.

Harfli ve Tarihli Plaka Gümüş Kolye: Anlamlı takılardan hoşlananların ilk tercih edecekleri kolye seçeneklerinden biri bu kolyedir. Kolyenin üzerinde yer alan harf ve plaka üzerine yazdırabileceğiniz tarih ile boynunuzdan çıkarmak istemeyeceğiniz güzellikte bir kolye modeli. Bu kolyeyi mutlu etmek istediğiniz tüm sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilirsiniz.

İsimli Dört Yapraklı Yonca Gümüş Kolye: Kolye üzerine dört sevdiğinizin ismini yazdırarak hem şık hem anlamlı bir kolyeye sahip olabilirsiniz. Kişiye özel isimli kolye seçenekleri içerisinde yer alan bu kolyeyi özellikle annelere hediye edebilirsiniz.

Yuvarlak Plaka Harf Gümüş Kolye: Plaka üzerinde kalp figürü ve iki harf bulunan kişiye özel kolye tasarımı, zarif kolye seçeneklerinden hoşlananların bir numaralı tercihi olacak.

Sarmaşık Harf Bayan Gümüş Kolye: Kişiye özel kadın kolye modelleri arasında en dikkat çeken modellerden olan bu kolye üzerine istediğiniz üç harfi yazdırabilirsiniz. Hem tasarım hem de kalite olarak son derece dikkat çekmektedir.

Şık Tasarımlı Kişiye Özel Kolyeler Minamis Silver’da!

İsim yazılı kolye arayışlarınıza son verecek en güzel 925 ayar kişiye özel kolye seçeneklerini uygun fiyatlarla Minamis Silver’da bulabilirsiniz. Dilerseniz bu güzel kolyeleri mutlu etmek istediğiniz tüm sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.