sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Hallow Gold Plated Silver Bracelet Models

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 5 products are displayed.

Birbirinden zarif hallow bileklik koleksiyonu içerisinde kayıtsız kalamayacağınız tasarımlar ile Minamis Silver, kıyafetlerinizin en şık tamamlayıcı unsurlarını sizlere sunmaktadır.

Hallow Bileklik Nedir?

Genç ya da orta yaşta olan hemen her kadının bileklerinde görmeye alışık olduğumuz, zarafeti ve sadeliği ile ilgi gören hallow bileklik modelleri nedir? Hallow bileklik, halka şeklinde ve taşsız olarak, zarif bir sadelikle üretilen, her kadının kolunda görmeye alışık olduğumuz bileklik modeline verilen isimdir. Minamis Silver'ın pek çok takı ve aksesuarda gösterdiği zevkli tasarımlar gibi hallow bileklik modelleri de kadınların kayıtsız kalamayacağı, kıyafetlerini ve tarzlarını tamamlayan çok özel koleksiyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Hallow Bileklik Üretiminde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Dolgun görünümü, kolay kolay kopmayan sağlam yapısı sebebiyle uzun ömürlü kullanım imkânı sunan hallow bileklikler, zarif görünümü ile tüm kadınların beğenebileceği, başka takılarla kolaylıkla kombinlenebilecek takılardır. Üretiminde kullanılan alaşımlar, kullanım ömrünü belirleyen alaşımlardır. Hallow bileklik; gümüş, çelik ya da altın gibi madenleri kullanarak üretilmektedirler.

Tercih Edilecek Hallow Bileklik Modelleri Hangi Madenden Üretilmiş Olmalı?

Alerjik cilt yapısına sahip kişiler, her tarz takıyı kullanamazlar. Dolayısıyla alerjiye sebep olan alaşımlardan uzak tercihler yaparlar. Gerdan, boyun ya da bileklerde tercih edilen takılar, genellikle hassas ciltler için en ideal ve en çok tercih edilen madenler altın ve gümüştür. Gümüş hallow bileklik seçenekleri, hallow altın kaplama bileklikler sıkça talep gören, rahat kullanım sağlayan seçeneklerdir.

Hello Bileklik Tarzı Nedir?

Klasik ve şık bir çizgisi olan hallow bileklikler, genellikle günlük yaşamdaki kıyafetler ile kullanımı tercih edilen takılardır. Hem spor kıyafetlerle hem de günlük, rahat kıyafetler ile tercih edebileceğiniz hallow künye ya da hallow bileklik modelleri Minamis Silver’ın kalitesi ve güvencesi ile sizleri bekliyor.

Minamis Silva Hallow Bileklik Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Hallow bileklik, dolgun görünümü ve uzun süre kullanabileceğiniz, modasını asla yitirmeyen bileklik modellerinden biridir. Minamis Silver'da bulabileceğiniz farklı tasarımlara sahip hallow bileklik modelleri ile zarif bileklerinizin şık görünümünü ve tarzınızı yansıtın. Minamis Silver gümüş hallow bileklik tasarımları arasında, gümüş hallow düğüm bileklik modeli hem şık hem sadeliği ile zarafeti yansıtırken, gümüş 14 ayar altın kaplama geniş Halkalı hallow bileklik ile hem gümüşün hem altının gösterişini bir arada hissedeceksiniz. Yine gümüş 14 ayar altın kaplama ile tasarlanan dört düğümlü hallow bileklik, damla halkalı hallow bileklik tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Bununla beraber yine altın kaplama gümüş hallow bileklik modellerinde kavisli halkalı ve üç örgülü gibi farklı estetik görünüme sahip hallow bileklik tasarımları için Minamis Silver’ı ziyaret edebilirsiniz.

Hallow Bileklikler Nasıl Parlak Kalır?

Hallow bileklikler, tıpkı diğer gümüş takılarda olduğu gibi ağır kimyasal maddelerle, tuzlu suyla, parfüm deodorant gibi maddelerle temas etmemeli, nemli ortama maruz kalmamalıdırlar. Bu yönde dikkat edilirse, gümüş takılarınız ilk günkü parlaklığını korumaya devam edecektir. Kararan gümüş hallow bilekliklerinizi limon karbonat ve su karışımı ile yeniden parlatabilir eski haline getirebilirsiniz

Gümüş Halow Bileklik Fiyatları Ne Kadar?

Minamis Silver'da, zevkli tasarımlarla zarif beğenilere sahip hanımlar için sunulan hallow bileklik modelleri oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Gümüş hallow bileklik fiyatları ve özel tasarımları için vakit kaybetmeden, Minamis Silver’ın bu kategorideki koleksiyonlarını değerlendirebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.