sadsad x
asdasd
popup.jpeg (38 KB)
 

Gümüş Küpe Modelleri

Sıralama seçin

Gümüş Küpeler

Gümüş küpeler, yüzyıllardır kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından birisidir. İmitasyon küpeler aldıktan kısa bir süre sonra kararma veya kişide alerji yapma gibi problemlerle karşı karşıya bırakabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemeyenler içinse en doğru tercih Minamis Silver güvencesiyle gümüş aksesuarları tercih etmektedir.

Gümüş küpeler şıklıkları ve zarafetleriyle unutulmaz anlarınızın en önemli aksesuarlarıdır. Gümüş küpeler fiyat açısından ise oldukça makul bir seviyededir. Göz kamaştırıcı bir şıklık istiyorsanız, gümüş küpeler sizin için doğru tercih olacaktır.

Şıklığınızı Tamamlayan En Güzel Aksesuarlar

Kadınların en önemli aksesuarlarından birisi küpelerdir. Küpeler en günlük kombinlerinizde dahi güzelliğinizi tamamlayarak yüz hatlarınızı ön plana çıkarmaktadır. Özel gecelerde ise en zarif aksesuarlar küpelerdir. Minamis Silver'da sizler için birçok farklı tasarımda gümüş küpe modelleri bulunmaktadır. Şıklıkta sadelikten yana olanlar için baget taşlı küçük detayları bulunan küpeler en doğru tercihlerdir. Gümüş halka küpeler ise hem günlük kombinlerinizi hem de özel gecelerinizi tamamlayacaktır.

Minamis Silver'ın farklı tasarımları, gümüşün zarifliği ile birleştiğinde ortaya göz kamaştırıcı küpeler çıkmıştır. Sizler de dilerseniz en özel gecelerinizde abiyelerinizi, dilerseniz günlük kullanımında kombinlerinizi tamamlayarak ufak bir hamle ile havanızı değiştirebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Bir Hediye İçin Gümüş Küpeler

Bayan gümüş küpeler, her yaştan kadının aksesuarları arasında olmazsa olmaz bir yer edinmiştir. Anneler gününde, doğum gününde veya yıldönümlerinde hatta mezuniyetler de dahi en unutulmaz hediyeyi vermek istiyorsanız, hemen gümüş küpe koleksiyonumuza bakabilir ve sevdiklerinizin zevkine uygun bir hediye seçebilirsiniz.

Gümüş küpeler, zamansız aksesuarlardır. Hem gündelik hem de özel günler için kullanıma uygun olan bu küpeler, sevdiklerinizin yıllarca severek kullanabileceği şekilde üretilmektedir. Bu sayede yalnızca sevgiliniz için değil, anneniz ve hatta küçük kızınız için dahi en uygun hediye olmaktadır. Minamis Silver koleksiyonunda her yaşa hitap eden bir küpe bulunmaktadır. Siz de kendi zevkinize uygun bir küpe seçerek özel anlarınızı çok daha özel kılabilir ve sevdiklerinize her kullandıklarında sizi hatırlayacakları bir hediye verebilirsiniz.

Son Trendleri Gümüş Küpeler İle Takip Edin

Gümüş küpeler, modası hiç geçmeyen aksesuarlardır. Gümüş bir küpe, ışıltılı ve göz kamaştırıcı görünümüyle yıllardır kullanıyor dahi olsanız, ilk günkü şıklığını korumaya devam eder.  Elbette uzun ömürlü bir kullanım için muhakkak kullanımında özen gösterilmelidir. Minamis Silver imzasıyla aldığınız gümüş küpeler 925 ayar gümüşten yapılmaktadır. Bu sayede gümüş küpe bakımı ve kullanımı özenli olduğu takdirde yıllarca kullanmanıza imkan tanınmaktadır. Ürünlerinizi parfüm, deodorant, sabun ve su gibi maddelerden uzak tutarak uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kulak Deldirdikten Sonra Sağlıklı Bir Tercih Yapmak İsteyenler İçin Gümüş Küpeler

Kulaklarınızı deldirdikten sonra deliğin tekrar kapanmaması için bir yaklaşık bir hafta süreyle küpenizi çıkarmadan kullanmanız gerekecektir. Bu süre yalnızca deliğin kapanmaması için değil, aynı zamanda herhangi bir iltihap durumunun oluşmaması için de geçerlidir. Son yıllarda oldukça trend olan birden fazla küpe takma modasına ayak uydurmak istiyorsanız veya bebeğinizin kulağını deldirme vakti geldiğini düşünüyorsanız, gümüş küpeler en sağlıklı tercihlerden birisi olacaktır.

Gümüş küpe çeşitleri, tarafımızca 925 ayar gümüş maddeden üretilmektedir. Gümüş anti bakteriyel bir maddedir. Bu nedenle alerjik reaksiyon gibi problemlere neden olmamaktadır. Kulağınızı deldirirken tercihinizi Minamis Silver gümüş küpelerinden yana kullanarak uzun süre sağlıklı bir şekilde takacağınız küpeler edinebilir ve küpenizi çıkarmamanız gereken bu süreçte her ortama şıklığınızı koruyabilirsiniz. Göz kamaştırıcı bir gümüş küpe yalnızca günlük hayatınızda değil, özel gecelerinizde de şıklığınızın tamamlayıcısı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.