sadsad x
asdasd
popup.jpeg (38 KB)
 

Gümüş Kolyeler

Tasarımcılarımız tarafından tasarlanan gümüş kolye, kolleksiyonumuzu keşfedin. Tek başına takılabileceği gibi kombinlenerekte kullanılabilen ince,  zarif zincirlerle sadeliği kucaklayın veya doğal taşlar ve incilerle süslenmiş kolyelerle şıklığınıza şıklık katın.

Sıralama seçin

Gümüş Kolyeler

Gümüş kolyeler gümüşün en ince şekilde işlenmesi ile ortaya çıkan gümüş ürünlerdir. Birbirinden şık tasarımla sunulan gümüş kolyeler bazen geometrik, bazen yazılı, bazen de geleneksel figürlerle sunulmaktadır. Gümüş kolyeler sıklıkla tercih edilen hediye seçeneklerinden bir tanesidir. Gümüş kolyelerin bu kadar sık tercih edilmesinde her giyim tarzına kolay monte edilmesi ve rahat kullanılma özellikleri oldukça etkili olmaktadır.

Gümüş kolyeler kadın kimseler için daha çok tasarlansa da gümüş kolyeler erkek kişiler için de tasarlanabilmektedir. Özellikle kadınlar istedikleri model ve seçenekte istedikleri kolyelere çok rahat ulaşabilmektedir.

Gümüş kolyeler tercih edilirken günlük hayatta tercih ettiğiniz giyim tarzı oldukça etkili olmaktadır. Gümüş kolye tercih edilirken sakin ve sade bir giyim tarzı benimsemişseniz renkli taşlı ya da sade figürlü gümüş kolye tercih edebilirsiniz.

Gümüş kolye tercih edilirken bir diğer etkili etken de kolyelere verilen anlam olabilmektedir. Özellikle gümüş şans kolyesi ve gümüş yıldız kolye seçenekleri oldukça sık tercih edilen modellerdendir.

Gümüş kolye modeli tercih ederek dış dünyaya vermek istediğiniz mesajı da hiçbir laf etmeden verebilirsiniz. Gümüş kolye ay yıldız modelleri bu seçeneğin en önemli seçeneklerinden bir tanesidir.

Gümüş kolye tercih ederken isimli gümüş kolyeler de önemli seçenektir. Gümüş kolye isimli seçeneği ile isminizi ya da sevdiğiniz kimselerin isimleri yazılmış bir kolyeyi tercih edebilir ve sevdiğinizi hep yanınızda ya da sizin hep sevdiğinizin yanında hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Gümüş kolye hediye ederek sevdiğiniz kimselere ne kadar özel olduklarını hissettirebilirsiniz. Gümüş kolyeler bir ömür boyunca kullanılabilen bir ürün olduğundan sevdiğiniz kimselere anlamlı bir mesaj verebilirsiniz.

Gümüş kolyeler sadece günlük hayatta tercih edilen kolyeler değil aynı zamanda gözlerin sizin üzerinizde olmasını istediğiniz özel günlerde de tercih edebilirsiniz.

Kararmış Gümüş Kolyeler Nasıl Parlatılır?

Gümüş kolye kararır mı sorusuna verilecek cevap pozitiftir. Yani gümüş kolyeler kararabilmektedir. Ancak kararan gümüş kolyeler artık canınızı sıkmasın çünkü basit temizleme işlemleri ile kolyenizi temizleyebilmektesiniz. Diş macunu ile temizleme, sirkeli su ve karbonat karışımı ile temizleme, tuz ve limon karışımı ile temizleme, deterjanlı kaynamış su ile temizleme gümüş kolye temizleme konusunda sıklıkla tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir.

Gümüş kolye temizleme yöntemlerinde en kolaylarından bir tanesi diş macunu ile temizleme yöntemidir. Bu işlem için ilk başta rengini açmak istediğiniz gümüş kolyenizin üzerine diş macununu sürün. Daha sonra önceden hazırladığınız su dolu kaba bu kolyeyi koyunuz. Yarım saat sonra kolyeyi alıp su altında iyice durulayınız.

Boynu İnce Gösteren Gümüş Kolye Modeli

Kalın ya da kısa bir boyna sahipseniz tercih edeceğiniz en önemli gümüş kolye modeli uzun kolye modelleridir. Kalın ve gösterişli kolyeler boynunuzun daha kalın ve kısa gözükmesine neden olabilmektedir. Abartı modeller yani gösterişli modeller kısa boyunlu ve kalın boyunlu kimseler tarafından kesinlikle tercih edilmemelidir.

Boğazlı Kazaklarda Gümüş Kolye Kullanmak

Kolyeler genellikle çıplak boyunda kullanılmaktadır. Ancak boğazlı kazaklarda da sıklıkla kullanılabilmekte ve bu görüntü oldukça şık bir görüntüye sebep olmaktadır. Ancak boğazlı kazaklar ile kullanılan gümüş kolyeler boğazlı kazağın içinde kaybolmamalı yani renkleri farklı olmalıdır.

Gümüş Kolye Ayarları Nedir?

Gümüş kolya ayarları kolyenin yapımında kullanılan ham maddenin kaçta kaçının saf gümüş olduğu konusunda bilgi veren bir ölçüdür. Gümüş kolye ayarları 1000’lik sisteme göre düzenlenen bir sistemdir. Bu sisteme örnek vermek gerekirse 900 ayarlı bir gümüş kolye de kullanılan saf gümüş oranı %90’dır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.