Erkeklere Özel Gümüş Hediye Modelleri

Sıralama seçin

Gümüş Erkek Takıları

Kadınlar kadar erkekler için de aksesuarlar olmazsa olmaz detaylardır. Kemer, kol düğmesi veya şık aksesuarlar kıyafetlerinizi tamamlayarak çok daha şık ve karizmatik görünmenize yardımcı olacaktır. Gümüş erkek takıları arasında en öne çıkan aksesuar seçeneği ise gümüş yüzüklerdir.

Gümüş erkek takısı çeşitleri arasında öne çıkan gümüş yüzükler, Minamis Silver güvencesiyle sizlere sunulmaktadır. Farklı kesim, renk ve modelleri ile dikkat çeken erkek yüzük modelleri ile şıklığınıza şıklık katacaksınız.

Mineli Erkek Yüzük Modelleri

Gümüş takılar erkekler için tarzını yansıtmanın en kestirme yoludur.  Gümüş erkek yüzük modelleri arasında en öne çıkan modellerden birisi ise mineli yüzük modelleridir. Mineli yüzük modelleri, yüzeyin cam bir katmanla kaplanması ile ortaya çıkarılmaktadır. Büyük bir ustalık gerektiren mineli yüzük modellerindeki mine, yüzüklere çok daha parlak bir görünüm vermektedir.

Mine süslemesi, yüzlerce yıllık tarihi olan bir gelenektir. Bu süsleme yönteminin tarihinin Eski Mısır dönemine dayandığı tahmin edilmektedir. Minenin camsı yapısı kolaylıkla kırılabilmesine neden olmaktadır. Bu nedenle mineli yüzük modelleri ancak usta eller tarafından yapılabilmektedir. Minamis Silver sizler için büyük bir özen ile mineli yüzük modelleri tasarlamakta ve üretmektedir. Mine yönteminin canlı ve dinamik görünümünü gümüşün şıklığıyla buluşturmak isteyenler için mineli gümüş yüzük modelleri en ideal tercih olacaktır.

Erkek Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri

Erkek gümüş takı modelleri arasında taşlı modeller en sevilenlerden birisidir. Oniks, zirkon, kaplan gözü, kehribar ve turkuaz arası yüzlerce farklı doğal taş, erkek gümüş takı modellerinde kullanabilmektedir. Doğal taşlar sarı, kırmızı, mavi ve siyah gibi birçok farklı renk seçeneğinin yüzüklerde kullanılabilmesine olanak tanımaktadır. Bunun yanında kullanılan doğal taşların ruh sağlığına olan etkileri de oldukça fazladır.

Oniks taşı, özgüveni arttıran depresyon ve stresi ise azaltan bir taştır. Kişiyi sakinleştiren ve rahatlatan bir taş olduğu bilinmektedir. Zirkon taşının en önemli faydası kişiye huzur vermesidir. Bunun yanında uyku dengesini düzenlemesi ve sindirim sistemini rahatlatması da diğer faydaları arasında sayılabilmektedir. Kaplan gözü taşı, korku ve inatçılık gibi olumsuz duyguların giderilmesine yardımcı olan doğal bir taştır. Baş ağrısı problemi olan kişiler tarafından kullanıldığında baş ağrısı probleminin hafiflemesine yardımcı olduğu bilinmektedir. Bunun yanında kalp, pankreas ve mide gibi birçok organa da iyi gelmektedir. Kehribar taşının ağrıları giderdiği bilinmektedir. Bunun yanında kişiye huzur vermesi ve rahatlatması ise diğer önemli faydaları arasında sayılabilmektedir. Son olarak turkuaz taşı ise kişinin genç ve zinde hissetmesine yardımcı olan bir taştır. Turkuaz taşının akıl ve mantık gücünü geliştirdiği bilinmektedir.

Erkek Motifli Gümüş Yüzük Modelleri

Gümüş erkek yüzükleri taşsız modeller ile de Minamis Silver güvencesiyle tarafınıza sunulmaktadır. Erkeklerin tamamının taşlı yüzük kullanmak istemeyeceği düşünülerek tasarlanan motifli erkek yüzükler, farklı motiflerle işlenmiştir. En sevilen modeller arasında tuğralı modeller ve elif vav modelleri yer almaktadır. Bu modeller arasında tercihinizi yaparak yalnızca tarzınızı yansıtmakla kalmayacak, duruşunuzu da göz önüne çıkaracaksınız.  

Erkek Tuğralı Gümüş Yüzük Modelleri

Tuğralı yüzük modelleri, son dönemlerin en trend modellerinden birisidir. Hükümdarın imzası olarak bilinen tuğra motifleri, Minamis Silver tarafından gümüş üzerine sizler için özenle işlenmiştir. Bu zarif ancak bir o kadar da gösterişli modelleri tercih ederek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Gümüş erkek yüzükleri ay yıldız modelleri de tuğralı modeller kadar sevilen gümüş yüzük seçeneklerinden birisidir. Bu modellerde devletimizin bağımsızlığının önemli bir sembolü olan al bayrağımızın ay ve yıldızı bir araya getirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.