sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
Sitemize üye olan tüm müşterilerimize alışverişlerinde kullanabilecekleri 15 TL tutarında hediye kuponu tanımlanmaktadır.
Kullanmayı unutmayın.

Gümüş Bileklik Modelleri

Gümüş Bileklikler ister günlük kullanımda ister abiye şıklığında kadınların vazgeçilmez aksesuarıdır. Işıltılı görünmeyi seven kadınların bilekliklerini süsleyen gümüş bileklikler kendi özel tarzınızı ifade etmenin en eğlenceli ve şık yoludur.

Gümüş Bileklik Fiyatları her bütçeye uygun kampanyalarımız ve ücretsiz kargo fırsatı ile kapınızda.

Sıralama seçin

Gümüş Bileklikler

Bileklikler hem günlük hayatta hem de özel günlerde sıklıkla tercih edilen bir takıdır. Gümüş bileklikler de kendi zevkini yansıtmanın en önemli yollarından bir tanesidir. Gümüş bilezikler zevkini tarzına yansıtmak isteyenler için oldukça önemlidir.

Gümüş bilekliklerin rahat kullanılabilir olması tercih sürecini oldukça hızlı etkilemektedir. Gümüş bileklikler hem geleneksel tasarımlar hem de modern ve zarif tasarımlarla birçok seçenek ile sunulmaktadır.

Gümüş bileklikler hem şıklığını ön plana çıkarmak isteyen kadınlar hem de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen bir takıdır. Kadınlarda tek bir gümüş bileklik kullanmak bile zarifliği öne çıkarmak için yeterli olsa da kadınlar birden fazla gümüş bileklik kullanarak şıklıklarına şıklık katabilirler.

Gümüş bileklikleri kullanmak isteyenler her türlü giyinişe kombinleyebilecekleri tasarımlara ulaşabilmektedirler. Gümüş bileklikler tercih edilirken tercihler kişinin zevki ve estetik anlayışına göre farklılık gösterebilmektedir. Gümüş bileklik tercihinde sade giyinme tarzını benimseyenler daha gösterişli gümüş bileklikleri tercih edebilirler. Giyim konusunda daha gösterişli giyim tarzını tercih edenler ise daha sade gümüş bileklik tasarımları tercih edebilmektedir.

Her yaştan her cinsiyetten kimseye hitap eden gümüş bilekliklerle kendinizi daha özel ve şık hissedebilirsiniz.

Gümüş Bileklik Hangi Kola Takılır?

Gümüş bilekliği herhangi bir kola takma zorunluluğu bulunmamaktadır. Yani gümüş bilekliği aldıktan sonra istediğiniz kolunuza takabilmektesiniz. Gümüş bileklikleri her ne kadar yakıştırdığınız kola takabilseniz de aynı kolda saat ya da benzeri bir takı bulunmaması gerekebilmektedir. Ancak birbiriyle kombinlediğinizde gözünüze hoş gelen bir görüntü oluşması halinde saat ve gümüş bilekliği beraber kullanabilirsiniz. Özellikle gümüş bileklikler erkek kişilerde sıklıkla saatle kombinlenebilmektedir. Gümüş bileklik kadın kimselerde ise saatlerle daha az kullanılmakta yani saat takılan kola bileklik takılmamaktadır.

Gümüş Bileklikler Nasıl Takılır?

Gümüş bileklik modellerinde tercih edilen bağlama yöntemi birbirinden farklı olduğundan dolayı her bileklik kendine özel bağlanabilmektedir. Gümüş bileklik aparatları bileklik bağlama konusunda oldukça önemli bir kavramdır. Bazen bileklikleri bağlama noktası ip olarak tasarlanabilmektedir. Bu tür bileklikler fiyonk şeklinde bağlanmalıdır. Bilekliklerde en sık edilen bağlama türlerinden bir tanesi de kancadır. İlk başta her ne kadar kancalı bilekliği bağlamak zor olsa da zamanla bu zorluk aşılabilmektedir.

Kararan Gümüş Bileklik Nasıl Parlatılır?

Gümüş bileklikler kullanım sonucu zamanla kararabilmektedir. Kararma sizin açınızdan sorun oluşturuyorsa bu soruna evde bile çözüm bulabilirsiniz. Ancak kararmış bileklik temizlenirken dikkat edilmelidir. Bileklik zarar görmeyecek şekilde temizlenmesi gerekmektedir.

Gümüş bileklikler nasıl parlatılır sorusuna birden fazla cevap verilebilmektedir. Su ve sabun karıştırma, deterjan kullanarak temizleme, sirkeli su ve karbonat ile temizleme, tuz limon karışımı ile temizleme, su – amonyak ve beyaz sabun ile temizleme gümüş bileklik parlatma konusunda sıklıkla tercih edilen yöntemlerdendir.

Gümüş bileklik parlatma işleminde en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi kaynar su yöntemidir. Gümüş bilekliğinizi parlatmak istiyorsanız bir tencereye su ile gümüş bileklikler konulmalı ve su kaynamaya başladıktan 3 dakika sonra bileklikler çıkarılmalıdır. Gümüş bileklik temizleme işlemi 3 ayda bir yapılması gereken bir işlemdir.

Gümüş Bileklik Nasıl Daraltılır?

Bileklik daraltma işlemi hem daraltmanın sebebine hem de bileklikte kullanılan maddelere göre değişebilmektedir. Mesela gümüş bileklikler asansörlü ise bilekliğin asansör kısmından bileklik daraltılabilmektedir. Bileklerin büyük bir kısmında bileğinize uygun şekilde ayarlayabilme imkanınız bulunmaktadır. Bileklerimiz en ince bilekler düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sayede her kalınlıkta bilek için uygun bir ayar bulunmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz genellikle gümüş bileklik daraltmak zorunda olmak gibi problemler yaşamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.