sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Gümüş Baget Taş Yüzük Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Şık tasarımları, zarif görünümü ile gümüş baget yüzük modelleri, zarif parmaklarınızı çok daha dikkat çekici kılacak. Minamis Silver gümüş baget yüzük tasarımları, her kadının aklını başından alacak modellerle sizler için bekliyor.

Baget Yüzük Nedir?

Son dönemlerde kadınların en çok tercih ettiği ve kendine has tasarımı ile dikkat çeken baget yüzükler, dikdörtgen formatta tasarlanmış taşlı yüzüklerdir. Değerli taşların dikdörtgen bir biçimde kesilmesi ile oluşan şekli, keskin bir yapı ve ilgi çekici yüzükler olarak değerlendirilmelerini sağlamaktadır.


Tek başına tercih edilebileceği gibi, kolye, bileklik ve küpe gibi takılarla da kombinlenebilecek tasarımlardır baget yüzükler. Baget yüzük gümüş şıklığı ile dikkat çekerken, simetrik görüntüsü ile de ince bir zevke hitap etmektedir. Minamis Silver’ın baget gümüş yüzük koleksiyonları ile henüz baget yüzük deneyimi yaşamamış tüm kadınlar harika bir başlangıç yapabilirler.

Baget Yüzük Tasarımında Hangi Alaşımlar Kullanılır?

Baget yüzükler, altın ve gümüş gibi alaşımlarla tasarlanan şık tasarımlı modellerdir. Baget yüzük denildiğinde, genellikle pırlanta ile tasarlanan baget yüzükler akla gelse de sık tercih edilen bir seçenek olan gümüş alaşımlarda zirkon taşlı baget yüzük oldukça popülerdir. Zirkon baget yüzük, özellikle gümüş koleksiyonlarda şıklığı ile dikkat çeken bir tasarım olarak kadınların ilgisini üzerinde toplamaktadır.

Baget Yüzük Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Baget yüzük alırken öncelikle altın mı yoksa gümüş mü kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Tercih ettiğiniz baget taşlı gümüş yüzük ise gümüşün ağırlığı ve ayarına dikkat etmelisiniz. 800, 900 ve 925 ayar ile tercih edebileceğiniz gümüş yüzükler arasından 925 ayar gümüş baget yüzük tercihi en şık ve doğru tercihlerinizden olacaktır. Bununla beraber, baget yüzüklerde baget büyüklüğü de önemli bir ayrıntıdır. Büyük baget yüzük gümüş ile tasarlanmış seçenekleri içerisinde Minamis Silver’ın baget tek taş gümüş yüzük koleksiyonları, farklı büyüklükte ve simetride tasarlanmış bir koleksiyon olarak beğenilerinize sunulmaktadır.


Gümüş yüzüklerde tur farkı da önemlidir. Yarım tur, tam tur gibi adlarla adlandırılan yüzüklerde gümüş baget tam tur yüzük zarafeti ile çok sık tercih edilen yüzükler arasındadır.

Tam Tur Yüzük Ne Demek?

Tam tur yüzük, yüzük çevresi boyunca taşlarla dizayn edilmiş yüzüklere verilen isimdir. Her yaş grubuna ait kadınlar için uygun, gümüş baget tam tur yüzük modelleri ile tanışmak üzere Minamis Silver’ı ziyaret edebilirsiniz.

Gümüş Baget Yüzük Boyutları Nasıl Tercih Edilmeli?

Baget gümüş yüzükler, büyük ve küçük baget yüzük olarak boyutlandırılmış yüzüklerdir. Minamis Silver’da yer alan koleksiyonlarda yer alan, üç sıra taş montür gümüş yüzük, kare baget taşlı montür yüzük gibi, zarif ve minimal tercihler bulabileceğiniz gibi, gümüş beyaz taşlı kare baget yüzük, kare kasa oval kesim zirkon taşlı baget yüzük gibi daha iri, göz dolduran modelleri de bulabilirsiniz. Parmaklarınızın ölçüsü de baget yüzük boyutu tercihlerinizde önemli bir noktadır. Yapısal olarak farklı boyutlara sahip eller vardır. Daha kalın veya daha ince parmaklara sahip eller, daha uzun veya daha kısa boyutlu parmaklara sahip eller gibi boyutlar için farklı baget yüzükleri tercih etmelisiniz. Örneğin eğer parmaklarınız kısa ise ya çok minimal ve zarif tasarıma sahip baget yüzükler tercih etmelisiniz ya da uzun yüzükler tercih etmelisiniz. Unutmayın ki uzun ya da minimal boyutta tasarlanan baget yüzükler ile kısa parmaklı ellerinizi daha zarif gösterecektir.

Gümüş Baget Yüzük Ayarları Nedir?

Genellikle baget yüzük 925 ayar olarak tercih edilebileceği gibi, 800 ve 900 olarak da üretilen tasarımlardan tercih edilebilir. Ancak Minamis Silver, tüm gümüş takı koleksiyonlarında 925 ayarı kullanmayı tercih etmiştir. Minamis Silver, 925 ayar baget yüzük çeşitleri; 925 ayar çift sıra baget yüzük, 925 ayar tek sıra baget yüzük, 925 ayar gümüş elmas montürlü baget yüzük gibi şık tasarımları, gümüş zarafeti ve ağırlığı ile sizlere sunmaktadır.

925 Ayar Gümüş Ne Demek?

800 ayar, 900 ayar gibi değerlerle tasarlanan gümüş takılarda genellikle karşılaştığımız ayar 925 ayar olarak belirmektedir. Minamis Silver’da tasarlanan tüm gümüş takılarda kullanılan gümüş değeri de 925 ayar olarak tercih edilmiştir. Peki, 800 ayar 900 ayar ya da 925 ayar gibi tabir edilen gümüş değerleri ile anlamanız gereken nedir? Bu sayılar, takı ya da gümüş eşyalar olarak tasarlanan ürünler içerisinde kullanılan saf gümüş miktarını belirtmektedir. Yani 925 ayar gümüş bir baget yüzük içerisinde 925 gram saf gümüşün bulunduğunu geri kalan 75 gramın ise gümüş dışı bir alışım olduğunu gösterir. Minamis Silver’da yer alan tüm gümüş koleksiyonlarda, saf gümüş değerinin en yüksek olduğu üretimler yapılmaktadır.

Minamis Silver Gümüş Baget Yüzük Modelleri Nelerdir?

Tasarımıyla göz kamaştıran baget yüzük modelleri ile Minamis Silver, parmaklarınıza zarif dokunuşlar sunuyor. Minamis Silver’da yer alan gümüş baget yüzük seçenekleri, oldukça geniş bir koleksiyon sergiliyor. Bu koleksiyon içerisinde yer alan, 925 ayar gümüş, minimal baget taşlı bayan yüzük, yarım tur tasarımı ile tercih edebileceğiniz, oldukça zarif bir tasarımdır. Bir başka seçenek ise 925 ayar gümüş baget kare beyaz taşlı yüzük olarak karşınıza çıkmaktadır. Kayıtsız kalınamayacak bir seçenek olan bu modelde prizmatik yansımaların şıklığı, zarif ve belirgin çizgilerle tasarlanması bu tasarımı tercih edilir kılmaktadır.


Gümüş baget yüzükler sırasında görmeye alıştığımız tasarımlardan çok daha farklı tasarım olan 925 ayar gümüş baget taşlı avangart yüzük, oldukça zarif ve tasarımı dikkat çeken bir parçadır. Avangart modeli ile bu yüzük beğenileri üzerine toplayan özel bir koleksiyon parçasıdır. Zarafeti, tek taşın verdiği özel hissi ile 925 ayar gümüş baget tek taş yüzük, 925 ayar gümüş kare baget taşlı yüzük gibi tasarımlar da şıklığı ve farklı tasarımları ile dikkat çeken ve zarif hanımların tercih ettiği seçeneklerdendir. Özellikle kare baget taşlı yüzük modelinde, yüzüğün halka kısmında yer alan tasarım dikkat çekicidir.


925 ayar gümüş baget montürlü bayan gümüş yüzük, üç sıra elmas montürlü baget yüzük, baget bayan yüzük gibi daha pek çok seçeneği sizlere sunan Minamis Silver ile tarzınızı yansıtan, zarafetinize zarafet katan gümüş baget yüzük seçeneklerine ulaşmanın keyfini çıkarın. 925 ayar gümüş ile 6 – 19 aralığında ölçü kalıpları ile üretilen bu yüzükler tüm hanımların gözdesi olacak.

Gümüş Baget Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Yüzük tercihlerinizde parmak ölçüleriniz büyük önem taşımaktadır. Doğru ölçüyle alınan yüzüklerin kullanımı daha konforlu olacağı gibi duruşu da daha estetik ve şık olacaktır. Peki, hediye olarak ya da kendiniz için alacağınız yüzük ölçüsünü nasıl belirlersiniz?


Yüzük alışverişi yaparken daha önce kullandığınız bir yüzüğün iç çapını ve boyunu milimetrik bir cetvelle ölçmek suretiyle parmağınıza olabilecek ölçüyü saptayabilirsiniz. Ortalama olarak kadın yüzük ölçüleri 9 ila 16 arasındadır. Elbette bazı fiziksel sebeplerden ötürü istisnalar olabilir. Ancak genel itibari ile ortalama kadın yüzük ölçüsü 9- 16 aralığındadır. Minimas Silver’da yer alan gümüş baget yüzükler, minimalist yüzükler ve fantazi yüzüklerde de ortalama yüzük ölçüsü değerleri dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Gümüş Baget Yüzük Fiyatları Ne Kadar?

925 ayar gümüş baget yüzük fiyatları, takı içeriğindeki gümüş değeri ve gramı hesaplanarak belirlenmektedir. Minamis Silver baget yüzük gümüş fiyatları da bu değerler dikkate alınarak belirlenmiştir. Birbirinden şık baget yüzükler gümüş baget yüzük fiyatları için belirlenen bütçeye dost fiyatlandırmalar ile Minamis Silver’ın bu kategorideki ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.