sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Gümüş Fantazi Kolye Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.

Kolyeler, kişiliği ortaya çıkaran ve zevkleri gözler önüne seren aksesuarlardır. Özellikle gümüş kolyeler hem zarafeti hem de fiyat avantajı sağladığı için özellikle kadınlar tarafından sıkça tercih edilen takılardır. Ayrıca uzun ömürlü kullanım sunması ve alerji yapmaması da gümüşten üretilen kolyeleri kadınların favorisi halini getirmiştir.


Kıyafetin ve tarzın tamamlayıcısı konumunu koruyan gümüş kolye modelleri, spor ve fantazi kolye çeşitleri ile kadınların stillerini baz alarak seçecekleri ürünlerdir.


Gümüş fantazi kolye modelleri genellikle çarpıcı ya da sade modelleri ile karşımıza çıkar. Kıyafete uygun biçimde gümüş rengi, altın kaplama ya da rose gümüş olabilen bu kolyeler hem gösterişli hem de zarif parçalardır.

Minamis Silver’in Gümüş Fantezi Kolye Tasarımları

Minamis Silver fantezi kolye modelleri arasında gümüşün orijinal rengine, rose gümüşe ve altın kaplama kolyelere yer veriliyor. Koleksiyonun öne çıkan parçaları ise son yılların trendi olmayı başaran rose gümüş fantezi kolyeler. Bu modeller arasında kadınların vazgeçemediği kalp, yönce, güneş, melek kanadı ve anka kuşu motiflerinin yanında zincirli halka, lotus çiçeği ve Mustafa Kemal Atatürk imzalı modeller de bulunuyor.


Altın kaplama gümüş fantezi kolyelerde ise kadınların favorisi incili istiridye, ayyıldız, baykuş ve dümen motifli uçlara sahip tasarımlar oluyor.


Minamis Silver’ın klasik gümüş rengini yansıtan fantezi kolyelerinde ise çift zincirli modeller, denizci figürleri, emojili kolyeler ile kibrit motifli farklı tasarımlı çeşitler rağbet görüyor.


Siz de favori kolyenizi Minamis Silver’ın fantezi kolye koleksiyonundan seçerek tek bir tıkla sahip olabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.