sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Fantazi Gümüş Küpe Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 47 products are displayed.

Kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan, birbirinden şık ve tarz küpelerde, aradığınızdan fazlasını bulabileceğiniz için zarif çizgilerle tasarlanmış Minamis Silver fantezi küpe koleksiyonu ile asla kayıtsız kalamayacağınız, görülmeye değer bir koleksiyonla karşılaşıyorsunuz.

Takılar Arasında Neden En Çok Küpeler Tercih Edilir?

Takılar; çok sık kullanılan, hemen her tarzı tamamlayıcı özelliğe sahip olan, geniş ve farklı seçenekleri kapsayan koleksiyonlardır. Hemen herkes tarafından her kıyafet üzerinde tercih edildiğinden takılar hem seçenek hem de tarz olarak dikkat çekici ve beğenilen tasarımlardan oluşmaktadır. Kolyeler, bileklikler, yüzükler, küpeler ve saatler derken, hem kategori seçenekleri hem de kategorilerde yer alan koleksiyonların çeşitleri, geniş bir tercih seçeneği oluşturmuştur.


Takılar içerisinde kadınların en sık tercih ettiği takı ise küpelerdir. Küpe, bir kadının olmazsa olmaz kıyafet tamamlayıcılarındandır. Zarif bir elbiseyle uyumlu seçilen ya da açık bırakılmış boyun zarafeti ile bütünleşmiş ve kıyafetle mükemmel uyumu yakalamanızda etkili olurken, sadeliği ile tercih ettiğiniz elbiselerde hareketlilik kazandıracak bir aksesuardır küpeler. Küpeler, seçtiğiniz kıyafete canlılık verirken, tercih ettiğiniz küpenin modeli, şekli, kullanılan renkler ve malzeme kalitesi, tarzınıza vurgu yapacak ve sizi, tarzınızla dikkat çekici kılacaktır. Her tarza uyumu, farklı tarzlara hitap edişi, canlılık veren, dikkat çekici etkisi ile küpeler en çok tercih edilen takılar arasında yer alır.

En Tarz Fantazi Küpeler Nereden Alınır?

Pek çok tarzla tercih edebileceğiniz küpeler arasında, her kadının takı dolabında mutlaka yer alan tarz elbette fantazi küpelerdir. Eğer henüz bu tarz küpelerle tanışmamışsanız ya da henüz fantazi küpe sahibi değilseniz, tercihlerinizi çeşitlendirerek zevkli tasarımlar sunan Minamis Silver’ın, fantazi küpe koleksiyonunu mutlaka incelemelisiniz.

Minamis Silver Fantezi Küpe Seçenekleri Nelerdir?

Minamis Silver’da tarzınızı yansıtacak fantazi küpeler, 925 ayar değerinde ve farklı renk ve tasarılarla modellenmiştir. Bu küpeler, sarkık ya da çivi olarak modellenen seçeneklerden oluşmaktadır. Minamis Silver’ın fantazi küpe kategorisinde yer alan seçenekler içerisinde sarkıklarda, kutup yıldızı, siyah taşlı gezegen, güneş küpe ve kelebek taşlı küpe modellerini sayabiliriz.


Gümüş çivi küpe modellerinde ise gümüş, papatya çivi küpe, kalpli ve taşlı çivi küpe, prenses tacı çivi küpe, gümüş taşlı çivili küpe, mavi taşlı ve kalpli gümüş çivili küpe seçeneklerini saymak mümkündür.

Minamis Silver Gümüş Küpe Bakımı Nasıl Olmalı?

Minamis Silver’ın gümüş küpe seçenekleri 925 ayarında saf gümüşle üretilmiştir. Bu şık, gümüş küpeleri tercih ettiğiniz gibi bakımına da özen göstermelisiniz. Aksi halde kullanım süresi boyunca ilk günkü şıklığı devam ettirmeniz mümkün olmayacaktır. İster küpe, ister yüzük, isterseniz kolye olsun gümüş takılarınızın bakımını özenle yapmalısınız, aksi halde bakımsız ve kararmış bir ürüne sahip olursunuz. Peki, gümüş takıların bakımı nasıl yapılmalıdır?


Öncelikle bilmelisiniz ki gümüş takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda, nemsiz ve karanlık bir kutuda saklamalısınız. Açık havada ve nemli ortamda bırakılan tüm gümüş aksesuar ve takılar hava ve nem ile etkileşime girer ve kararmaya başlar. Parfüm, tuzlu su, alkol, krem, çamaşır suyu gibi kimyasal içerikli ürünlerle temas ettirmediğiniz sürece gümüş ürünlerinizi uzun süre orijinal renginde ve kalitesinde kullanma imkânını yakalarsınız.


Siz de tarzınızı yansıtan birbirinden zarif küpe ve aksesuarları elde edeceğiniz Minamis Silver‘in fantazi küpe ve takı kategorisindeki koleksiyonlarını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.