sadsad x
asdasd
logo-3.png (38 KB)
A gift voucher in the amount of 1 USD is defined for our customers who are connected to our website that they can use for their purchases.
Remember to use.

Fantazi Gümüş Bileklik Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sort
Filter
Total of 47 products are displayed.

Fantazi bileklik, barok ve elegant giyim tarzlarının ayrılmaz bir parçası olarak karşınıza çıkar. Dikkat çekmeyi ve adından söz ettirmeyi seven kadınlar aksesuarlarında da göz alıcı modeller kullanmak ister. Bunu sağlayan ürünlerden biri de fantezi bilekliktir. Kolye, küpe gibi aksesuarlarla bir arada ya da tek başına kullanılabilen bileklik, kıyafetinizin de tamamlayıcısıdır. Fantezi modellerin yanı sıra taşlı bileklik de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda plaka bileklikler de mutlaka göz atmanız gerekenler arasındadır.

Fantazi Bileklik Modelleri Nelerdir?

Fantazi bileklik; üzerinde parıltılı taşlar bulunan, altın ya da gümüş rengine sahip bir üründür. Farklı figürlerde tasarlanabilen modellerde farklı kalınlıklarda zincir kullanılır. Zincirin ortasına koyulan bir papatya modeli ya da nazar boncuğu her zevkten kadına hitap eder. Zincir kısmı ince ya da kalın yapıda olacak şekilde tasarlanabilir. İç içe geçmiş halkalar ya da çift zincirli bir model de size sunulan alternatifler arasındadır. Fantezi bileklik modelleri arasında sallantılı figürlere sahip olanlar da vardır. Fatma Ana eli, at nalı gibi figürler boncukların arasından sallanarak her hareketinize eşlik eder.

Fantazi Bileklik Özellikleri Nelerdir?

Fantazi gümüş bileklik, 925 ayar gümüş yapıda olması sayesinde uzun yıllar sağlamlık ve dayanıklılık sergiler. Bu sayede bilekliğin yapısında bir bozulma ya da renginde kararma meydana gelmez. Dayanıklı zincir ve klips sayesinde satın aldığınız ürün bileğinizden düşmeden durmayı başarır. Her ortamda kullanılabilen fantezi modeller, garantili olarak satışa sunulur ve size özel kutusu içerisinde gönderilir.

Fantazi Bileklik Hangi Kıyafetlerle Kullanılır?

Gece davetlerinde, ofiste ya da en özel arkadaş buluşmalarında fantezi bir modeli kolunuza takarak gezebilirsiniz. Minamis Silver tarafından size sunulan ürünleri dilerseniz günlük olarak da kullanma şansınız vardır.

Fantazi Bileklik Fiyatları Ne Kadardır?

Fantazi gümüş bileklik fiyatlarında en uygun seçenekler size Minamis Silver tarafından sunulur. Bu sayede hediyelik olarak da bu ürünleri satın alabilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özgün tasarımlı bileklikler; sevgililer Günü, evlilik ya da tanışma yıldönümü gibi zamanlar için de uygun bir hediyedir. Hemen beğendiğiniz modeli sipariş ederek harika bir tasarımı kolunuzda taşımak için ilk adımı atabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.