sadsad x
asdasd
popup-minamissilvers.jpg (91 KB)
 

Gümüş Çocuk Bileklik Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Birbirinden şık ve zarif görünümü ile beraber, sevimli tasarımlarla karşılaşacağınız Silver kız çocuk gümüş bileklik modelleri, Minamis Silver kalitesi ile sizleri bekliyor.


Kolye, küpe, saat ya da kadınlar arasında çok sık tercih edilen bileklikler, kısacası takı aksesuarları; çocuk ya da yetişkin tüm hanımefendilerin en çok kullandığı aksesuarlardandır. Kullanılan küpe ya da zarif bir bileklik, hem zarafetli duruşu ile hoşa giden bir görünüm sağlar, hem de aksesuarın kullanıldığı alanı daha dikkat çekici kılar. Bu sebeple takı aksesuarları, özellikle de bileklikler, sıklıkla tercih edilen aksesuarlar arasında yer alır. Özellikle saatlerin tamamlayıcısı olarak kullanılabildikleri gibi tek başına da zarafeti sergileyebilme aurası olan bileklikler, yaş grubu kaç olursa olsun, hanımların en çok tercih edilen seçeneklerindendir. Şık, zarif, her yaşa hitap eden bileklik tasarımları içinse Minamis Silver’ı ziyaret edebilir, bu kategorideki ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Çocuk Bileklik Modelleri Nereden Alınır?

Minamis Silver, zarif bir görünüme eşlik ederken, tarzınızı da ifade edebileceğiniz; çocuk ya da yetişkin, her yaş grubunun zevkini karşılayan bileklik tasarımlarını sizlerle buluşturmaktadır. Kadınların, küçük yaşlardan itibaren vazgeçemediği en özel aksesuarlardan biri de bilekliklerdir. Kimi altın bileklik tutkunuyken, kimi ise gümüş ile tasarlanmış seçeneklere hayrandır. Bileğin zarif duruşunu taçlandıran bu aksesuar, büyük küçük tüm hanımefendilerin en çok beğendiği ve zevkle kullandığı aksesuarlardandır. Minamis Silver, gümüş bileklik modellerinde her yaşa hitap eden seçenekleri ile hem genç ve olgun hanımların hem de küçük hanımların ilgisini çeken bir koleksiyon sunmaktadır.


Tıpkı yetişkinler gibi takıp takıştırmayı seven küçük hanımlara özel tasarlanan Minamis Silver çocuk gümüş bileklik modelleri, kız çocuklarınız için özel günlerde tercih edebileceğiniz en zarif hediye seçeneklerini oluşturmaktadır. Siz de küçük hanımların beğenisini toplayacak, birbirinden zarif gümüş, çocuk bileklik modelleri için vakit kaybetmeden Minamis Silver’ı ziyaret edebilirsiniz.

Çocuklar İçin Tercih Edebileceğiniz Gümüş Bileklik Modelleri Nelerdir?

Minamis Silver, çocuklara hitap eden objeleri de tercih ettiği tasarımlarını sunarken, birbirinden farklı ve zarafeti ön planda tutan, inceliği ve zarifliği belirgin olarak sergileyen gümüş çocuk bileklik modelleri ile küçük hanımların ilgisini çekmektedir. Hediye olarak da tercih etmeye uygun bir seçenek olan ve geniş bir tercih seçeneği sunan, Minamis Silver çocuklar için gümüş bileklik koleksiyonu, zengin bir seçenek yelpazesinden oluşmaktadır. Gümüş çocuk bileklik modelleri içerisinde tercih edebileceğiniz, zarif seçeneklerden biri kuş figürlü bileklik modelidir. Özgürlüğün ve özgünlüğün adeta sembolü olan bu figürle küçük hanımların özel dünyasına hitap eden bir tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca, incili denizyıldızı gümüş bileklik, yıldız gümüş bileklik, kalp ve kelebek tasarımlı gümüş bileklik seçenekleri de ilgi çeken, zarif birer seçenek olarak sunulmaktadır.


Minamis’in çocuk bileklik koleksiyonunda, yonca, yaprak, kuş, kaplumbağa gibi farklı objeler, nazar boncuğu ile tamamlanarak zarif ve özel bir tasarım oluşturulmaktadır. Birbirinden zarif kız çocuk bileklik tasarımları arasında yer alan, bu farklı objelerden birini tercih edebilir, küçük hanımların bileğinde özel bir görünümü onlara zevkle sunabilirsiniz. Gümüş takı kategorisinde, kalite ve tasarım zenginliğini yansıtan Minamis Silver’ın, gümüş çocuk bileklikleri, zarif tasarımlarla sunulmaktadır. Bu tasarımlar arasında, zarafetin yanı sıra, çocukların dünyasına birebir hitap eden, farklı seçenekler de bulunmaktadır. Micky Mouse karakteri ile tasarlanmış bileklikler, kaplumbağa figürlü ya da civciv sevimliliği ile tasarlanmış, civciv figürlü bileklik modelleri, bu tasarımlar arasında en çok beğenilen seçeneklerden birkaçıdır.  Kelebek figürlü bileklikler, sevimli tasarımı ile pati figürlü gümüş bileklik modelleri de tercihlerinizde, zengin fırsatlar sunan diğer seçeneklerdendir. En ve boy olarak farklı ölçülerle üretilen bu bileklikler, 925 ayar gümüş alaşımı ile 1,08, 1,16 gibi modeline göre belirlenen farklı ağırlıklarla tasarlanmıştır. Gold rengin zarif ve şık birlikteliği ile tercihlerinize sunulan bu modeller, kız çocukları için harika hediye seçeneklerini oluşturmaktadır.


Siz de tarz ifade eden gümüş çocuk bileklik modellerini, ekonomik fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile temin etmek, küçük hanımların zarafetine karşılık gelen seçenekleri onlarla tanıştırmak istiyorsanız, Minamis Silver’ın, kız çocuk gümüş bileklik kategorisinde yer alan bu özel koleksiyonu inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.