Gümüş Aşk ve Arkadaşlık Gümüş Kolye Modelleri

Sıralama seçin

Aşk arkadaşlık kolyeleri, Minamis Silver firmasının tecrübeli ve samimi ekibi ile siz değerli müşterilerimize sunmak istediği modellerdir. Minamis Silver eşsiz işçiliği ile gümüş kolyeleri siz ve sevdiklerinize sunmaktadır. Aşk ve arkadaşlık kolye modellerini firmamız nar, kelebek, sonsuzluk işareti, kalp ve birbirinden farklı derin anlamları olan modeller ile sunmaktadır.

Gümüşün eşsiz bir şekilde işlenmesi ile ortaya çıkan aşk ve arkadaşlık kolye modelleri kadın kimseler için sunulduğu kadar kolye modelleri erkek kimseler için de farklı ve birbirinden derin anlamı ile sunulmaktadır.

Kadınların zarif ve şık giyimlerini tamamlamaları için en sık tercih edilen maddelerden bir tanesi gümüş maddesidir. Gümüş maddesi gerek anti bakteriyel yani bulunduğu bölgeyi bakterilerden koruma özelliği gerekse uzun kullanım ömrüyle gümüş modellerin tercih edilmesinde oldukça etkilidir.

Kolye modelleri erkek kimseler için de oldukça sık tercih edilen hediyelerden bir tanesidir. Gümüş erkek kolye modelleri ile sevdiğiniz kimsenin sizi her zaman yanında hissetmesini ve kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıl dönümlerinde sevdiğiniz kimseye anlamlı bir hediye vermek mi istiyorsunuz? O zaman Minamis Silver sizin için eşsiz tasarımlar ile kolye seçenekleri sunmaktadır. Sevdiklerinize bir ömür kullanabilecekleri bir hediye vermenin zamanı geldiyse ziyaret edeceğiniz yer yine sitemiz olacaktır.

Her yaştan ve cinsiyetten kişilere hitap eden gümüş kolye modellerimiz ile ister sade isterse gösterişli bir tasarımı tercih edebilirsiniz.

Kolye Modellerinin Anlamı

Kolye modelleri anlamları sevdiğinize hiçbir söz etmeden duygularınıza tercüme olabilecek hediyelerdir. Minamis Silver gümüş kolye kataloğu ile sevdiğinize vermek istediğiniz mesajı çok rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

Aşk ve arkadaşlık kolye modellerinde tercih edebileceğiniz en önemli kolye uçlarından bir tanesi sonsuzluk simgesidir. Sonsuzluk simgesi ile aşık olduğunuz ya da arkadaşlık kurmak istediğiniz kimseye sonsuza kadar sürecek bir aşk ya da arkadaşlık mesajını verebilirsiniz. Sonsuzluk işareti aranızdaki eşsiz duyguya bağlılığınızı ilan etmeye yaramaktadır.

Aşk ve arkadaşlık kolye modellerinde kullanılan bir diğer önemli simge dört yapraklı yonca simgesidir. Dört yapraklı yonca bitkisi dünyada en nadir bulunan bitkilerden bir tanesidir. Bu simge sayesinde sevdiğinizin tekliğini ilan edebilir ve onun özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Aşk kolye modellerinde kullanılan bir diğer simge de melek kanatlarıdır. Bu model ile sevdiğiniz kimseye bu dünyadan olmadığını ve onun bu dünyada eşi ve benzeri bulunmadığı mesajını verebilirsiniz.

Çınar Ağacı Kolye Ucu ile Aşkınızın Ölümsüzlüğünü İlan Edin

Yüzyıllardır kullanılan bir simge olan çınar ağacı aşkınızın ölümsüzlüğünü ilan etmek için tercih edebileceğiniz en özel kolye modellerinden bir tanesidir.

Çınar ağacı anlamı incelendiğinde ise ölümsüzlük sembolü olarak kullanıldığı görülmektedir. Çınar ağacı simgesi ile sevdiğiniz kişiye olan aşkınızın ölümsüzlüğünü ilan edebilirsiniz.

Gümüş Kolyeler Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gümüş maddesi günlük kullanıma uygun uzun ömürlü bir madde olduğundan takılarda sıklıkla tercih edilen bir maddedir. Ancak çok sık kullanıldığında gümüşte kirlenmeler oluşabilmektedir.

Gümüş kolyelerinizin kirlenmesini istemiyorsanız kolyenizi sudan, sabundan ve deterjandan uzak tutmanız gerekmektedir.

Kelebek Kolye Ucu ile Aşkınızı Tüm Dünyaya İlan Edin

Kelebek kolye ucu gümüş kolye modelleri arasında en çok tercih edilen aşk simgelerinden bir tanesidir. Kelebek her medeniyet için farklı anlamlar ifade etmektedir. Tek kelebek hayata ve aşkınıza olan bağlılığı simgelemektedir.

Kolye modelleri zarif olanları arasında yer alan kelebek uçlu gümüş kolyelerde kullanılan kelebek birden fazla ise bu kolye ucu eşsiz bir evliği ve mutluluğu simgelemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.