sadsad x
asdasd
popup.jpeg (38 KB)
 

Kadın ve Erkek Gümüş Alyans Modelleri

{{translate.filter}}
{{translate.color}}
{{translate.size}}
{{F.NAME}}
{{translate.price}}
{{translate.price}}: {{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} - {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}
{{translate.filter}}
{{translate.filter}}
Sıralama seçin
Filtre
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.

Gümüş alyans; nişan, evlilik ve söz için takılan adeta bir bağlılık nişanesidir. Kadın ve erkek birbirlerine olan bağlılıklarını gümüş alyans modelleri ile gösterebilir. Özellikle son zamanlarda altının demode olması gümüşün daha fazla tercih edilmesine neden olmuştur. Erkek gümüş alyans çeşitleri ise bazı beyler tarafından dini hassasiyetler nedeniyle de tercih edilebilir. Tercih sebebiniz ne olursa olsun en güzel gümüş yüzük modellerini Minamis’te bulabilirsiniz.


Gümüş çift yüzükleri genellikle birbiri ile uyumlu olacak şekilde seçilir. Bu sayede aynı modelin kadın ve erkek versiyonları çiftlerin parmaklarını süsler. Dilerseniz farklı modeller arasından da seçim yapabilirsiniz. Bombeli, mat, çizgili, şeritli gibi gümüş alyans erkek ve kadın modelleri her zaman şık bir duruş sergiler. Ürünlerin kalınlıkları da birbirinden farklıdır. Parmaklarınızın yapısına göre ince ya da kalın modelleri tercih edebilirsiniz.

Gümüş Alyans Modelleri

Tekli gümüş alyans seçenekleri göz alıcı grisi ve pürüzsüz yüzeyi ile dikkat çeker. Kadınlar için tasarlanan modellerde pırlanta, sim gibi farklı detaylar bulunur. Tekli erkek gümüş alyans çeşitleri ise şerit, çizgi gibi detaylarla hareketlendirilir. Gold renk seçeneği size sunulan alternatifler arasındadır. Özellikle gümüş söz yüzüğü ya da nişan, düğün için yüzük satın alacaksanız gold modelleri tercih edebilirsiniz.


Erkek ve kadın gümüş yüzük modellerinin bazılarında rose detaylar da vardır. Bu sayede daha renkli bir yapıya kavuşturulan yüzükler parmaklarınızda şık bir duruş sergiler. Tekli bayan gümüş alyans seçeneklerinde üç ya da beş bantlı seçenekler de ideal bir seçim olabilir. Burada kararı tamamen zevkinize göre verebilirsiniz.

Erkek Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş nişan yüzüğü arayışında olan erkekler; klasik, düz modellere yönelebilir. Farklı kalınlıklarda olan düz modeller arasından kendinize yakıştırdığınız birini tercih edebilirsiniz. Son yılların modası olan kumlu alyanslar da Minamis koleksiyonunda size uygun olan seçenekler arasındadır. Floretin deseni klasik bir tasarım arayan erkeklerin oldukça hoşuna gidecek türdendir. Bantlı ve kanallı seçenekler de abartıya kaçmadan şık bir alyans takmak isteyen erkeklere hitap eder.

Kadın Gümüş Alyans Modelleri

Gümüş tamtur yüzükler hem alyans hem de günlük olarak kullanılabilir. Tamtur yüzüklerin şıklığı özellikle gece davetlerinde kıyafetlerinize eşlik eder. Her zaman şık olmak isteyen kadınlar yüzüklerini bulundukları her ortamda takabilir.

Gümüş Alyans Fiyatları

Gümüş alyans fiyatlarında uygun seçenekleri Minamis’te bulabilirsiniz. Minamis her zevke ve stile hitap eder. Markamızın özgün tarzını tüm alyans modellerinde hissetmek mümkündür. Dayanıklı yapıda olan ürünleri uzun yıllar zevkle kullanabilirsiniz. Kullanım sırasında nem temasını önleyerek ürünlerin rengini daha uzun süre korumasına yardımcı olabilirsiniz.


Düğün, nişan ve söz öncesi hemen istediğiniz modeli satın alarak sevdiğinizle beraber kullanmaya başlayabilirsiniz. Cazip fiyatlı modelleri tekli ya da çift olarak satın alabilirsiniz. Hemen siparişinizi verin ve Minamis fırsatlarını kaçırmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.